Spannende verkiezingsstrijd voor nieuwe Bossche Ondernemingsraad Aan de op vrijdag 24 januari jl. in 's-Hertogenbosch gehouden verkie zing van nieuwe leden voor de Ondernemingsraad aldaar, is een op alle fronten intensief gevoerde cam pagne voorafgegaan. Reeds lang tevoren werd, door middel van vele verkiezingsaffiches met dik wijls zeer originele teksten, de aan dacht van alle Bossche werknemers gevestigd op de voor deze raad kan didaat gestelde personen. Zulks kwam wel duidelijk tot uiting op enkele van deze „blikvangers", die op verschil lende plaatsen in bedrijf en op kantoor waren aangebracht en die hierbij zijn afgedrukt. De bazen en afdelingschefs bleken een grote eensgezindheid aan de dag te hebben gelegd, want door enkele kan didaatstelling van de heer G. van Wijk (baas gistkelder), was van strijd hier geen sprake en dus „rolde" deze zonder slag of stoot (opnieuw) in de OR. Bij enige andere groepen werd het echter een ware nek-aan-nek race! De heer P. J. van Heugten (begroting en verslaggeving) heeft tot het (wat later voor hem bleek bittere) einde van de verkiezingsstrijd getracht de „administratie"zetel in de raad te veroveren en wel op een wijze, die alleen al om de stunt op het einde van de strijd, beter lot had verdiend: bij de ochtendkoffie kregen nl. alle administratie-medewerkers een heer lijk koekje aangeboden, voorzien van een sierlijk lintje waaraan op een Sprekende affiches vestigden de aandacht van de kiezers op de verschillende kandidaten.

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 20