Geanimeerde slotavond voor Amsterdamse deelnemers Verkeerssleutel: in totaal 220 geslaagden Hoofdinspecteur Kuipers reikte de certificaten uit aan de 25 geslaagden. Mevrouw Breeman snelde met de microfoon van het ene team naar het andere. Hier staat zij bij het Heineken team, dat v.l.n.r. gevormd werd door de heren B. W. Siemens, A. Doderer en F. U. Verver. Hoofdinspecteur Koppejan als quizmaster met als jury v.l.n.r. de heren Ter Wolbeek, Mijnlieff en Stijger. De quiz, die het nuttige met het aangename verenigde, werd gewonnen door de ploeg van de N.D.S.M. (geheel links). In het nu bijna afgelopen jaar heeft u enkele malen kunnen lezen over de Verkeerssleutelcursus, die onder auspiciën van het Verbond voor Veilig Verkeer voor het personeel van Heineken is gegeven. Nadat wij deze actie-ter-bevordering-van-een-veilig(er)-verkeer in het maartnummer mochten aankondigen, konden wij reeds in het juli/augustusnummer verslag doen van het verheu gende feit, dat in Den Bosch 90 procent van de (151) deelnemers voor het examen geslaagd was. In onze vorige editie vroegen wij uw aandacht voor de in Rot terdam gehouden cursus, die door 47 deelnemers met succes werd afgesloten. (Een tweede examen, dat enige tijd later werd gehouden, bracht voor Rotterdam het totaal aantal geslaagden op 58). In Amsterdam vond de slotavond van deze actie op vrijdag 18 oktober jl. plaats. Van onze hoofdstedelijke vestiging waren het 25 personeelsleden, die op deze avond het certificaat ten teken dat zij geslaagd waren in ontvangst mochten nemen. Het werd hun overhan digd door hoofdinspecteur J. Kuipers, chef van de afdeling verkeersvoorlichting van de gemeentelijke politie te Amsterdam. Daarna volgde een verkeersquiz, waaraan deelnamen een team van de Nederlandse Dok en Scheepsbouwmaatschappij, een team van Gebr. Stork Co.'s Apparatenfabriek en een team van Heineken. Quizmaster was hoofdinspecteur A. M. Koppejan, waar nemend chef van de verkeerspolitie te Amsterdam. Hij werd geassisteerd door mevrouw M. C. Breeman van de personeelsdienst (als „Mieke" met de microfoon) en door een jury, bestaande uit de heren N. M. A. ter Wol beek en G. Stijger, bestuursleden van de Amsterdamse Vereniging voor Veilig Verkeer „De vlag in top", en de heer W. J. Mijnlieff van het Verbond voor Veilig Ver keer. De uitslag van de quiz, die bijzonder spannend verliep, was: 1. N.D.S.M.; 2. Heineken en 3. Stork. Met de vertoning van twee instructieve films werd deze bijzonder geanimeerde verkeersavond besloten. 3

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 5