J. H. LAN D IN MEMORIAM Op 17 november 1963 overleed de heer J. H. Land, lid van de Raad van Bestuur van Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. De heer Land werd in de Algemene Vergadering van Aandeelhouders van Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. van 22 september 1959 met ingang van 1 oktober van dat jaar benoemd tot directeur der maatschappij. Bij de hergroepering van ons concern werd hij, evenals zijn mede-directeuren, lid van de Raad van Bestuur. Om tweeërlei reden was het tijdstip van zijn benoeming van belang. Het betekende een verjonging van het orgaan, dat de dagelijkse topleiding van het concern voert; het was ook het moment waarop de gedachten over de moder nisering en reconstructie van ons bedrijf vastere vorm begonnen aan te nemen. Zijn aandeel in de totstandkoming van de hergroepering is zeer belangrijk ge weest. Daarnaast ging zijn belangstelling in belangrijke mate uit naar financiële- en organisatorische aangelegenheden; zijn activiteiten op deze terreinen hebben in korte tijd tastbare resultaten opgeleverd. Een ernstige ziekte heeft aan dit jonge en veelbelovende leven een einde ge maakt. Voor onze maatschappij betekent het heengaan van de heer Land een groot verlies. Zijn collega's en verdere medewerkers, die het voorrecht hadden hem goed te leren kennen, zullen zijn persoonlijkheid, die tegelijk ernstig en opgewekt was, node missen. Hun gedachten gaan op dit ogenblik uit naar mevrouw Land, die op bewonde renswaardige wijze haar man in zijn laatste, moeilijke maanden heeft terzijde gestaan. RAAD VAN BESTUUR 19 november 1963.

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 3