HET CASINO JAARLIJKS TREFPUNT VOOR PERSONEELSFEEST DEN BOSCH: The Original Dutch Rolling Stars in een van Cees de Lange, luisterend naar zijn hun doodgriezelige stunts. Lucie, die een mopje wil vertellen. „Het lijkt wel of we hier niet zijn weg geweest", met deze woorden karakteri seerde onze directeur, de heer W. Klop penburg, op zaterdag 26 oktober jl. in zijn welkomstwoord tot de personeels leden en hun introducé's, het soms angst wekkend snelle tempo, waarin wij allen leven. Inderdaad, het is dikwijls alsof we als het ware door een wervelwind worden voortgedreven, waardoor ons weinig of geen tijd wordt gegund eens even „stoom af te blazen". Daarom is het goed, dat onze gehele Heineken- gemeenschap tenminste éénmaal per jaar alle dagelijkse beslommeringen voor enige uren vergeet, uren waarin alleen plaats moet en mag zijn voor vrolijkheid en, zoals wij Bosschenaren het zeggen, leut. Het is tevens de gelegenheid om de onderlinge verstandhoudingen te verstevi gen en waar nodig te verbeteren. Dit zal ongetwijfeld ten goede komen aan de Cilli Wang in een voortreffelijk gebrachte dans. De opkomst was weer groot. teamgeest onder ons allen, op welke plaatsen in ons bedrijf wij ook gesteld mogen zijn. Met een zekere vreugde maakte de heer Kloppenburg in zijn toe spraak in dit verband gewag van de aanwezigheid van bijna alle heren ver tegenwoordigers van onze commerciële dienst, zelfs enkelen woonachtig in ons „sjeune" Limburg! Met een woord van dank aan het bestuur van de personeels vereniging voor het vele werk dat weer werd verzet, besloot de heer Kloppenburg zijn toespraak, die een antwoord was op het korte openingswoord van de voor zitter van de persneelsvereniging, de heer J. van der Geld. De klok wees 8 uur en dus kon het feest beginnen. In een bonte rij stelden de artiesten zich vervolgens aan het publiek voor. Confe rencier Cees de Lange rekende ons voor, dat wij per slot van zaken slechts één dag per jaar behoefden te werken en zelfs die ene dag was voor velen nog een snipperdag, de eerste mei, de dag van de arbeid. Les Deux Pico's wisten met hun vlot gebrachte accordeonmuziek „de zaal" behoorlijk mee te krijgen (haak eens even in!), terwijl de Poppendans door Cilli Wang uitstekend werd uitge voerd. Na het optreden van Riff Geraldo, de Selvera's en een acrobatennummer van De Valco's, kondigde Cees de Lange om circa half tien de pauze aan, waarin men traditiegetrouw een kopje koffie met een amandelbroodje nuttigde. Om 10 uur w*erd het programma hervat met John Pims nu als conferencier. Veel succes oogstte het optreden van de Original Dutch Rolling Stars. Men hield af en toe de adem in. Behalve enkele artiesten van vóór de pauze, traden nog voor ons (Zie verder pag. 16) 13

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 15