AFSCHEID R. M. JERONIMUS PERSONALIA BUITENLAND de „kleine raadskelder" een afscheids receptie plaats, waarbij velen van de gelegenheid om hun scheidende col lega de hand te drukken gebruik maakten. Namens bazen en collega's bood de heer Hollebrandse een ge schenk onder couvert aan, dat hij vergezeld deed gaan van enkele toe passelijke woorden. Mevrouw Jeroni- mus werd verrast met een mooie schaal fruit. Aan deze receptie ging een ontvangst bij de bedrijfsleiding vooraf, waarbij ir. Wanschers de scheidende heer Jeronimus namens de directie dankte voor de vele goede diensten de brou werij bewezen. Wie heeft belangstelling? In Rotterdam bestaat gelegen heid om, in geval van ziekte onder de in dienst zijnde ser veersters, als noodhulp-serveer ster werkzaam te zijn. Belangstellenden kunnen zich melden bij de heer Ruiven kamp, bij wie ook alle inlich tingen kunnen worden inge wonnen. Bloedtransfusiedienst Van de Bloedtransfusiedienst van Het Roode Kruis ontvingen wij bericht, dat op 11 oktober jl. aan de volgende personeelsleden van onze Rotterdamse brouwerij een Landsteiner penning, resp. plaquette werd uitgereikt. Penning (5x donor): H. G. Gelton, machinekamer Mej. M. E. Hofland, bouwbur. horeca A. Keij, gistkelder J. Kroonen, ligkelder H. Miedema, garage M. C. Vol, gistkelder G. Wijnveldt, ligkelder Plaquette (20x donor): Mej. M. Hofman, mech. boekhouding Bij zijn afscheid van de Rotterdamse brouwerij ontving de heer Jeronimus uit handen van de heer Hollebrandse een geschenk onder couvert, namens bazen en collega's. Donderdag 31 oktober jl. nam de heer R. M. Jeronimus na een dienst tijd van zeventien jaar afscheid van de Rotterdamse brouwerij. De heer Jeronimus is gedurende die tijd nagenoeg onafgebroken in de af deling boenplaats werkzaam geweest. Dat stiptheid een van zijn goede hoe danigheden is, blijkt wel uit het feit, dat hij in al die jaren niet éénmaal te laat op de brouwerij is verschenen. Aan het einde van de middag vond in De heer en mevrouw Schwietert-Vermeulen te Lagos werden op 20 september verblijd met de geboorte van een zoon, Hendrik Reinier. Op 2 oktober vertrok de heer H. F. de Vries naar Kumasi, waar hij als machinist bij Kumasi Brewery Ltd. geplaatst is. Ir. A. K. E. ten Bruggen Cate vertrok op 8 oktober met zijn gezin per boot uit Lagos, na zijn taak te hebben overgedragen aan ir. R. W. Welmers. Op 9 oktober reisde de heer A. Hiskes na genoten verlof terug naar zijn stand plaats Stanleyville. Eveneens op 9 oktober vertrok mevrouw I. T. R. van Rijn-Ruigrok naar Aba cm vandaar met haar man op 14 oktober door te reizen naar Moundou. De heer W. A. Stenfert vertrok op 11 oktober met zijn gezin uit Kaduna met Europees verlof. Op 12 oktober reisde ir. H. Ph. Dries met zijn vrouw naar Moundou om daar de leiding op zich te nemen van de montage van de nieuwe brouwerij. De heer G. P. H. van Elswijk vertrok op 12 oktober met zijn vrouw uit Kumasi met verlof naar Nederland. Op 14 oktober reisde de heer H. Gerritsen met zijn gezin naar Kaduna, waar hij tijdelijk als afdelingschef zal fungeren. De heer E. J. Girod, voorheen elektricien in Nigeria, verliet onze dienst op 15 oktober. Op 16 oktober vertrok de heer A. J. Bracke naar Lagos, waar hij als elektricien bij Nigerian Breweries Ltd. geplaatst is. Mevrouw W. de Groot-Fernhout reisde op 17 oktober naar Kaduna, waar haar man als machinist werkzaam is. Op 19 oktober keerde de heer Ch. Bussmann met zijn gezin terug naar zijn standplaats Léopoldville. Op 24 oktober vertrok mevrouw L. A. Brandt-Geerink naar Freetown, waar haar man als machinist is gestationeerd. De heer W. van de Graaf, voorheen chef-machinist te Aba, verliet onze dienst op 25 oktober. Na genoten verlof keerde de heer A. Verhoeven met zijn gezin op 30 oktober terug naar Kumasi. Uit Kumasi vertrok op 30 oktober de heer F. L. Langemeijer met zijn gezin met Europees verlof. De heer P. Phaff keerde op 31 oktober terug naar zijn standplaats Freetown. 10

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 12