DE IDEEËNBUS I- Door de Centrale Ideeënbuscommissie zijn de vol gende beloningen toegekend: Rotterdam: S. Wijnveldt - tapkelder. Het verlengen van de warmwaterkoeling in de fusten- spoelmachine ter opvoering van de capaciteit; be loning 180, Den Bosch: L. F. van de Bergh - ziederij. Het aanbrengen van koudwater-omloopleidingen voor de mengventielen van de klaringskuipen; beloning 100,—. II- Door de Plaatselijke Ideeënbuscommissie te Am sterdam werden de volgende beloningen toegekend: H. Tartaud - alg. werkplaats. Het aanmaken van een stuk hulpgereedschap, waardoor het mogelijk is in bestaande werkstukken diverse be werkingen eenvoudiger uit te voeren met als gevolg bekorting van montagetijd; beloning 15, C. Spanjer - machinekamer. Het aanbrengen van een overstroomklep in toe- en afvoerleiding spirituskoelers (gistkelder), waardoor een betere functionering van het koelsysteem ontstaat; be loning 15, Een aanmoedigingspremie van 7,50 werd toegekend aan J. de Bruyn, lagerkelder. III. Door de Plaatselijke Ideeënbuscommissie te Rot terdam werden de volgende beloningen toegekend: Smeets - interne dienst. Verbetering bevestiging kledinghaken in de badcellen; beloning 10, W. Kort - ziederij. Plaatsen van afsluiter op suikerstortleidingen bij bier ketel; beloning 10, B. Scheffers - boekhouding. Het aanschaffen van gelinieerd transparantpapier om sneller te kunnen werken bij het lichtdrukken; be loning 10, Een aanmoedigingspremie van 7,50 werd toegekend aan J. P. Pents - bottelarij. IV. Door de Plaatselijke Ideeënbuscommissie te Den Bosch werden de volgende beloningen toegekend: P. Koreman - bottelarijwerkplaats. Het aanbrengen van ontluchtingskraantjes op warm- water-hogedrukpompen van wasmachine I en II; be loning 10, P. A. Jvan Esch - mechanische onderhoudsdienst. Wijziging van de koppeling van de uitloop van was machine IV; beloning 10, P. A. van Esch - mechanische onderhoudsdienst. Wijziging van de uitloop van wasmachine IV; be loning 35, C. A. M. van Boven - elektrotechnische dienst. Het aanbrengen van een verplaatsbaar laddertje in de laagspanningsruimte van de bottelarij en het schakelaar- rek, waardoor veiliger gewerkt kan worden; beloning 10,—. C. A. M. van Boven - elektrotechnische dienst. Het nummeren van de deksels en grondplaten van M.S.T.-schakelaars e.d. in de schakelruimten van de bottelarij; beloning 10, C. Dekkers - machinekamer. Het plaatsen van spui-afsluiters op de mangaten van de ontijzeringsfilters; beloning 35, P. H. Koreman - bottelarijwerkplaats. Het vervangen van de draadstang in het mechanisme voor het bedienen van de zakopzetplaat door een ge draaide pasbout, zodat het breken van het draadeind door kerfwerking van de draad wordt voorkomen; beloning 10, C. A. v. d. Geld - elektrotechnische dienst. Vergroting van de slag van programmablok van hydrau lische variator van klaringskuip, waardoor juistere af lezing wordt verkregen; beloning 42,50. P. A. J. van Esch - mechanische onderhoudsdienst. Wijziging van kistentoevoer op invoerkabinet was machine IV, waardoor snellere afstelling wordt ver kregen; beloning 25, van Loon - bottelarij. Het aanbrengen aan de tafelbank van de etiketteer machine van: a. pianowieltjes, waardoor het gemakkelijker is de tafelbank te verplaatsen; b. 2 haken voor het opwikkelen van het snoer, waar door kortsluiting die veroorzaakt kan worden door het doorslijten tengevolge van het slepen van het snoer over de vloer voorkomen wordt; beloning 10,-. P. Jvan Schijndel - bottelarij produktie. Het afschermen van de schouwlampen in de bottelarij dat na het spoelen nog in de flessen is achtergebleven, te verwijderen; beloning 20, Chr. Duif - bottelarij produktie. Het afschermen van de schouwlampen in de bottelarij door middel van een plaat om vermoeidheid van de ogen van de schouwers te voorkomen; beloning 10, P. D. v. d. Werff - garage. Het aanbrengen van handgrepen aan de deuren van de Volkswagenbusjes voor het sluiten van de deuren; be loning 10, A. Merks - gistkelder. Een verbeterde gistschuif; beloning 10, Een aanmoedigingspremie van 7,50 werd toegekend aan: Mej. A. M. Scheffer - laboratorium; H. P. Hagemeijer - bottelarij; J. H. L. van Berkel - bottelarij; M. v. d. Spoel - bottelarij; P. Koreman - bottelarijwerkplaats; Chr. Duif - bottelarij produktie; P. L. Leenders - ziederij; J. van Loon - bottelarij; W. A. Adriaanse - bouwkundig onderhoud; M. J. Heller - elektrotechn. dienst; Th. W. Konings - interne controle. 23

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 25