NIEUWS UIT BINNEN- EN BUITENLAND Reclame in Frankrijk De hierbij geplaatste opnamen geven u een indruk van de spectaculaire wijze waarop de verkoop van ons bier in „La douce France" wordt ondersteund en bevorderd. Op de fcto rechts ziet u een Daf-bestelauto van een van de Parijse ver tegenwoordigers van Moët Chandon vóór de Moulin Rouge. Deze vertegenwoordigers zijn speciaal belast met de verkoop van ens bier in de Franse hoofdstad. De foto boven toont u enkele andere gemechaniseerde paarden uit de Franse Heine- ken stal met op de achtergrond het beroemde Carlton hotel in Nice. Tanks voor nieuwe brouwerij in Afrika Eind september wer den vanuit de Merwe- haven te Rotterdam tien zg. Nathantanks verscheept, bestemd voor de nieuwe brou werij te Moundou in de Middenafrikaanse republiek Tchad. De ze brouwerij, waar van de bouw onider supervisie van Hei- neken plaatsvindt, is thans zo ver gereed, dat volgende maand kan worden begon nen met de installa tie van de machines en dergelijke. Ook de hierboven genoemde Nathantanks, die dienst zullen doen bij de bierbereiding, zullen dan verti caal worden ge plaatst. De nieuwe brouwerij, die, naar men verwacht, eind volgend jaar zal zijn voltooid, krijgt eenj capaciteit van 30.000 hl per jaar. „De Bierboeier" in de Jordaan Tijdens de viswedstrijden die eind augustus ter gelegenheid van het 350-jarig bestaan van de Jordaan in de Brouwersgracht in Amster dam werden gehouden, trad „De Bierboeier" op als „officialboot".

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 14