BUITENLAND 18-7-63 mej. W. E. M. Peijnenburg met G. M. Heijkoop 20-7-63 P. J. A. Vermeulen, huisver- bruik, met mej. A. L. H. Siebe- link Geboren: Amsterdam: 7-6-63 Xander, zoon van mevr. Th. M. Diesveld-Schaareman corr. en documentatie 20-6-63 Anita, dochter van E. Jonker, garage 21-6-63 Franklin, zoon van L. A. van Malsen, kantine 22-6-63 Ernst J., zoon van L. F. Wage naar, garage Rotterdam: 14-6-63 Hilde, dochter van B. Wesselink, techn. ink. 15-6-63 Sandrine E., dochter van J. W. v. Gent, bottelarij 16-6-63 Brigitte L., dochter van 1. Tu- humury, bottelarij 18-6-63 Hubert K., zoon van mr. D. de Graaf, Centrale Personeeldienst 19-6-63 Engelina H., dochter van M. J. Peters, bouwbureau Horeca 14-7-63 Jeanine, dochter van N. P. M. Rosdorff, bouwbureau Horeca 18-7-63 Nicolette, dochter van J. v. d. Blom, poortcontrole 19-7-63 Jan J., zoon van A. Latukolan, bottelarij 28-7-63 Yvonne M. H. M., dochter van H. J. Burger, ketelhuis. 29-7-63 Dirk, zoon van C. W. Grip, ploeg I 6-8-63 Rosita J., dochter van J. Hattu, bottelarij Den Bosch: 21-6-63 Rudi H. M., zoon van J. T. G. de Vaan, elektrotechnische dienst 28-6-63 Charlotte C. H. M., dochter van A. P. Spermon, tekenkamer 12-7-63 Karin H. N., dochter van J. Peet, bottelarij 13-7-63 Anna J. F., dochter van H. K. F. Eggly, machinekamer 7-8-63 Yvonne F., dochter van B. H. A. Broeren, vervoersdienst 8-8-63 Johannes H. W. B., zoon van A. M. de Kruijff, mech. onderh. dienst 9-8-63 Marinus J. M., zoon van W. L. Minkels, mech. onderh. dienst. Mutaties: Amsterdam: 1-7-63 H. Duiker, van corr. en doe. naar afdeling reclame Rotterdam: 1-6 63 J. C. Colijn overgeplaatst van tekenkamer naar specialisten 17-6-63 P. P. Dijkman overgeplaatst van secretariaat naar leningen ad ministratie 1-8-63 C. J. Campenhout overgeplaatst van secretariaat naar interne dienst Diploma's: Rotterdam: juni 63 J. Smit, huisverbruik, geslaagd voor het Middenstandsdiploma mej. E. v. d. Griend, pers. zaken TBB, geslaagd voor het examen hoofd correspondent Duits mej. I. Tjelpa, techn. inkoop, ge slaagd voor het diploma Engelse Handelscorrespondentie W. H. de Koning is geslaagd voor het diploma Middelbare handelsavondschool 5-jarige cur sus W. M. Zuydam, centraal lab., is geslaagd voor het diploma leer ling analist B. G. Scheffers, boekh., is ge slaagd voor het diploma Middel bare handelsavondschool 3-jarige cursus D. Ch. W. Slieker, secretariaat, is geslaagd voor het diploma Middelbare handelsavondschool 5-jarige cursus mej. C. J. Kodde, secretariaat, is geslaagd voor het diploma ty pen mej. Tj. H. G. Hoenders, perso neeldienst Rotterdam, is geslaagd voor het diploma typen juli 63 K. v. d. Hoeven, secretariaat, is geslaagd voor het kandidaats examen rechten aan de gem. universiteit te Amsterdam A. J. Kraayo, afd. chef in opl., geslaagd voor het examen tech nisch chemicus PBNA J. D. Willemstein, bedrijfsbureau, geslaagd voor het diploma En gels voor beginners van het N.T.I. Den Bosch: juli 63 mej. R. Landman, bedrijfsbureau, is geslaagd voor het diploma van de Handelsavondschool De Sociaal Geneeskundige Regis tratiecommissie van de Konink lijke Nederlandsche Maatschappij tot bevordering der geneeskunst heeft per 20 juni 1963 dokter JH. Hovyonze bedrijfsarts te Amster damingeschreven in het register van erkende sociaal geneeskundi gen, tak arbeids- en bedrijfsgenees kunde. Na genoten verlof aanvaardden de heer J. van Straten en zijn echtgenote op 11 juli de terugreis naar Singapore. Op 17 juli keerde ir. B. A. Horstman met zijn gezin terug naar Kumasi, na in Nederland hun verlof te hebben doorgebracht. De heer A. Verhoeven en zijn gezin vertrokken op 18 juli uit Kumasi met verlof naar Nederland. Op 25 juli vertrok mevrouw E. Toigo-Schöpf met haar drie kinderen naar het Verre Oosten. De heer J. B. de Groot reisde op 25 juli naar Kaduna, waar hij als machinist bij N.B.L. in dienst trad. Op 27 juli vertrok de heer E. Ruyter uit Lagos met een kort verlof naar Neder land. Mevrouw T. Bouwman-Coops reisde op 27 juli naar Kumasi, waar haar man sinds kort werkzaam is. Op 1 augustus keerde de heer E. K. P. Daniel met zijn gezin uit Caracas terug naar Europa. Vanaf eind augustus zal hij gedurende enkele maanden werkzaam zijn bij T.B.B. Eveneens op 1 augustus vertrok de heer B. A. A. Brandt naar Freetown, waar hij gedurende ongeveer 6 maanden als aflosser-machinist geplaatst is. De heer A. L. M. van Rijn trad op 3 augustus in het huwelijk met mejuffrouw 1. T. R. Ruigrok. Op 5 augustus arriveerde mevrouw H. H. Klos-Wilkes met haar drie kinderen met verlof in Duitsland. Haar man zal binnenkort volgen. De heer H. Ekkelboom vertrok op 8 augustus naar Kumasi om daar zijn nieuwe taak als Maintenance Manager te aanvaarden. Zijn vrouw en dochter volgden hem op 16 augustus. Op 13 augustus reisde mevrouw J. P. Salmon-Maycock met haar baby naar Kumasi, waar haar man als Production Manager werkzaam is. De heer H. Gerritsen keerde met zijn gezin op 15 augustus terug uit Caracas. Hij zal eerst enkele maanden verlof genieten alvorens naar een nieuwe bestemming te worden uitgezonden. De heer J. A. Nielsen vertrok op 16 augustus met zijn gezin via Singapore naar zijn nieuwe standplaats Kumasi, waar hij de heer Van Elswijk als chef-machinist zal gaan opvolgen. Na voltooiing van zijn werkzaamheden in Taranto vertrok de heer P. J. Trum op 17 augustus weer naar Lagos. Op 21 augustus werden de heer en mevrouw Rijkhoek-v. Willigen verblijd met de geboorte van een zoon, Peter. 21

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 23