Afscheid J. H. STORK Afscheid MEJ. M. A. WEIMAN DANKBETUIGINGEN Langs deze weg zeg ik de directie en verder alle employé's van onze maatschap pijen hartelijk dank voor de ondervonden belangstelling en voor de fraaie cadeaus, die ik bij mijn afscheid ter gelegenheid van mijn pensionering op 31 juli 1963 mocht ontvangen. MEJ. M. A. WEIMAN Mede namens mijn vrouw dank ik directie, bedrijfsleiding, chefs, bazen en collega's voor de vele blijken van belangstelling bij mijn afscheid op 31 mei jl. en voor de geschenken, die ik bij die gelegenheid mocht ontvangen. H. F. M. WUISMAN Uit handen van de heer Vestergaard ontving de heer Stork een geschenk ter gelegenheid van zijn afscheid op 31 juli 1963. Onder grote belangstelling nam mej. Weiman, chef keuken hoofdkantoor, op 31 juli jl. af scheid van Heineken Amsterdam. Op 31 juli 1963 heeft de heer J. H. Stork op ons kantoor te Rotterdam afscheid genomen in verband met het bereiken van de 65-jarige leeftijd. De heer Stork is 16 jaar in dienst geweest bij de firma Hoppe, waar hij bij zijn vertrek in 1955 naar Heineken de functie van onderdirecteur vervulde. Bij Heineken heeft hij aanvankelijk gewerkt op het commercieel secretariaat Amsterdam om later voor ons naar Heerlen te vertrekken om mede te werken aan de sanering van ons agentschap aldaar. In aanwezigheid van de heer Feith en een aantal staf leden van Hoppe en Heineken heeft de heer Vestergaard bovenstaande feiten en de goede kwaliteiten van de heer Stork in het licht gesteld onder aanbieding van een geschenk namens de aanwezige Heineken mensen, welk gebaar later aan een maaltijd werd herhaald door de heer Woldendorp namens de mensen van Hoppe. Op woensdag 31 juli jl. nam mej. M. A. Weiman afscheid van onze brouwerij te Amsterdam wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Bijna 23jaar heeft mej. Weiman de scepter gezwaaid in de keuken van ons hoofdkantoor en al deze jaren op een voortreffelijke wijze zorggedragen, dat de directie en het kantoorpersoneel op tijd hun natje en droogje kregen geserveerd. Zij heeft haar veelomvattende werkzaamheden steeds met de grootste nauwgezetheid en plichtsbetrachting gedaan en de enorme opkomst op haar afscheidsreceptie deed blijken hoe iedereen het op prijs stelde per soonlijk mej. Weiman nog eens te bedanken voor al haar goede zorgen ge durende deze vele jaren. Nadat eerst de directie haar persoonlijk had ontvangen, sprak in de kantine de heer Van der Togt mej. Weiman toe en overhandigde haar het cadeau van het gezamenlijke personeel. Tevens voerden daar het woord de heer Roose namens de bouwkundige afdeling en de heer Te Riele namens de „naaste buren" van de 4e verdieping. Vooral de laatste wist weer op zijn bekende wijze enige grappige voorvallen te releveren, waarbij „de moutpap" uit de oorlogsjaren een belangrijke rol speelde. Zijn wereldberoemde „Heineken Bierio"-aria ontbrak aan het eind van zijn toespraak evenmin. Weer heeft een van onze „oude getrouwen" de brouwerij verlaten. Wij allen wensen mej. Weiman op haar verdere levenspad niets dan goeds toe. v. d. T. 12

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 14