L. OHLER A. MULDER DANKBETUIGINGEN projectiescherm, dat hem namens het personeel van de garagewerkplaats door de heer Zwam werd aange boden. 40-JARIG JUBILEUM Vrijdag 12 juli jl. was de heer L. Ohler veertig jaar in dienst van de brouwerij in Rotterdam. Ook de heer Ohler doorliep in die jaren verschil lende afdelingen van het bedrijf. Zo was hij achtereenvolgens werkzaam op de boenplaats, in de pekkerij, de digde de heer Feuth, enkele dagen tevoren zelf jubilaris, met enige toe passelijke woorden een geschenk on der couvert namens het jubileum fonds. De heren Kortekaas en Smit dankten de jubilaris voor de uitste kende wijze waarop hij het B.Z.B.- en het brandweermateriaal onder houdt. Zij lieten hun woorden verge zeld gaan van een cadeau, een rook stel namens de reddingsdienst en een vorstelijke kist sigaren uit naam van de brandweer. Als donateur van het Mannenkoor mocht de heer Ohler ten slotte nog uit handen van de heer Van de Bos een taart in ontvangst nemen. De vierde jubilaris in deze reeks is de heer L. Ohler, die op 12 juli jl. veertig jaar in dienst was van onze Rotterdamse brouwerij. Hij is speciaal belast met het onderhoud van het brandweer- en B.Z.B.-materiaal. kuiperij en de bouwkundige werk plaats. Sinds enkele jaren is hij de man, die al het brandweer- en B.Z.B.- materiaal verzorgt. Daarnaast be hoort hij tot degenen, die vanaf de oprichting van onze Rotterdamse be drijfsbrandweer van dit korps deel uitmaken. Zoals gebruikelijk is, werd de jubila ris 's middags bij de bedrijfsleiding ontvangen, bij welke gelegenheid de heer Wanschers hem het embleem voor veertig jaren dienst opspeldde, onder dankzegging voor hetgeen de heer Ohler in de afgelopen jaren in het belang van de brouwerij heeft verricht. Daarna begaf men zich naar kantine Hollandia, waar de jubilaris werd toegesproken door de heer Miedema, die namens de vakorganisatie een taart aanbood. Vervolgens overhan 40-JARIG JUBILEUM Op dezelfde tijd werd in de raads- kelder te Rotterdam het 40-jarig jubileum van de heer Adam Mulder gevierd. De heer Berkemeier liet in zijn toespraak tot de jubilaris diens loopbaan bij Hcineken in het kort de revue passeren om vervolgens het be lang te schetsen van de dienende taak, die de heer Mulder sinds 1952 in de raadskelder vervult. Namens de di rectie dankte de heer Berkemeier de jubilaris voor de wijze waarop hij de brouwerij in de afgelopen jaren had gediend, waarna hij hem het bij dit jubileum behorende embleem op speldde. Ook de heer d'Artillac Brill sprak woorden van lof voor de ver diensten van de jubilaris, waaraan, aldus het hoofd van de afdeling public relations, de goede reputatie die onze raadskelder heeft, mede te danken is. De directe chef van de heer Mulder, de heer Vriethoff, uitte zijn waarde ring voor de plichtsbetrachting van de jubilaris en voor de wijze, boven alle lof verheven, waarop deze zijn taak steeds verricht. De heer Vriet hoff besloot zijn toespraak met het overhandigen van het cadeau namens het gehele personeel. Een van onze oudgedienden, de 75- jarige heer J. van Wattum, door wiens toedoen de heer Mulder destijds in dienst van de brouwerij is geko men, was speciaal voor deze gelegen heid naar de raadskelder gekomen om zijn vroegere pupil toe te spreken en hem geluk te wensen. Ten slotte brachten de excursieleiders bij monde van de heer Prei de jubi laris dank voor de prettige sfeer en samenwerking, welke dank zij verge zeld deden gaan van een grote kist uitgelezen sigaren. Na het dankwoord van de jubilaris bleef men nog geruime tijd gezellig bijeen. Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank betuigen aan directie, bedrijfsleiding, chefs, bazen en collega's voor de vele blijken van belangstelling en voor de ge schenken ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum. H. FEUTH Voor de bij mijn 40-jarig jubileum ondervonden belangstelling, alsmede voor de cadeaus, die ik bij die ge legenheid mocht ontvangen, betuig ik, mede namens mijn vrouw, directie, bedrijfsleiding, bazen, collega's, als ook de leden van het Mannenkoor, mijn hartelijke dank. P. J. van de Bos Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank, ook namens mijn vrouw, aan allen die mijn 40-jarig jubileum tot een onver getelijke dag hebben gemaakt. C. KEYZER Mede namens mijn kinderen dank ik allen, die ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum van hun belangstel ling hebben blijk gegeven. Ook wil ik gaarne nogmaals mijn dank betuigen voor de geschenken, die ik bij die ge legenheid mocht ontvangen. A. MULDER Ook uit naam van mijn vrouw dank ik directie, bedrijfsleiding, chef en col lega's voor de belangstelling, die ik bij mijn 40-jarig jubileum mocht onder vinden en voor de cadeaus, die ik mocht ontvangen. L. OHLER Elf jaar reeds vervult de heer A. Mulder een dienende taak in de raadskelder, waar hij op 12 juli jl. zijn 40-jarig jubileum vierde. ïi

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 13