annisaa nva avva aa nva ONiiaaaaaw Verkeerssleutelcursus in Den Bosch was groot succes Commissaris Brouwers decoreert hier mej. H. van de Beuken, die evenals de heer P. van der Werft (links) bij het examen met het cijfer 10 uit de bus kwam. Een groep van de in totaal 151 Bossche kandidaten die aan het verkeers- examen deelnamen. Geheel links de heer Van der Heuvel van het Verbond voor Veilig Verkeer. Tot degenen die de examenopgaven foutloos hadden beantwoord, behoorde uiteraard onze chef garage van Den Bosch, de heer A. Th. de Rooy. De verkeerssleutelcursus, enige maanden geleden door de redactie bij het personeel van onze drie brouwerijen geïntrodu ceerd, is in het bijzonder in Den Bosch zeer succesvol verlopen. Op de dag van 'het examen, vrijdag 28 juni jl., zetten zich niet minder dan 151 kandidaten, afkomstig uit alle geledingen van het bedrijf, achter hun opgaven. Negentig procent van hen legde het examen, dat vijftien vragen omvatte en een kwartier duurde, met goed gevolg af. Een week later, op vrijdag 5 juli jl., kregen de geslaagden op de slotavond in de kantine van de brouwerij het ver- keerssleutelinsigne met certificaat uitge reikt. De heer Gouverneur opende de avond met een woord van welkom, waarbij hij zich in het bijzonder richtte tot de com missaris van politie van 's-Hertogen- bosch, de heer L. A. Brouwers, die ver gezeld was van inspecteur W. A. H. Jan sen, alsmede tot de heren W. M. van der Heuvel en M. W. Nonhebei, die namens het Verbond voor Veilig Verkeer aan wezig waren. Daarna reikte de heer Brouwers het ver- keerssleutelinsigne uit aan degenen die op het examen de beste resultaten (0 fouten) hadden behaald. In een korte toespraak vestigde de commissaris ver volgens nog eens de aandacht op de toe nemende verkeersonveiligheid en op de noodzaak daarin verbetering te brengen. In dit verband achtte hij de cursus, die in samenwerking met het Verbond voor Veilig Verkeer bij Heineken was gehou den, van groot belang. De met spanning tegemoetgeziene ver- keersquiz, waaraan drie groepen commercie, administratie en bedrijf deelnamen, leverde een ruime overwin ning op voor eerstgenoemde groep, die bestond uit mej. J. Berlo en de heren H. van Hoorn en J. Godschalx. De ad ministratie (de dames H. en M. van de Beuken en de heer C. Verbiesen) werd tweede en het bedrijf (de heren P. van der Werff, W. van der Luur en J. Mos- De drie groepen, die aan de quiz deelnamen, werden met verschillende hoofddeksels ge tooid. Links de administratie, rechts de com mercie (winnaar). Het bedrijf hield zich, ook wat de resultaten betrof, een beetje op de achtergrond. Correct antwoord, 15 punten! De jury met van links naar rechts de heer Nonhebei, inspecteur Jansen en de heer De Rooy. Tot slot is een woord van lof voor het werk van de heer H. Kuilder, perso neelszaken, die de cursus in Den Bosch animeerde, de administratie ervan ver zorgde en ook de slotavond organiseer de, hier zeker op zijn plaats. Van het Verbond voor Veilig Ver keer vernamen wijdat menmede dank zij deze zo succesvol verlo pen verkeerscursus bij Heineken, De overige geslaagden kregen tijdens de pauze hun sleutelinsigne opgespeld.

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 6