HEINEKEN'S BROUWERIJEN NEDERLAND N.V. HEINEKEN INTERNATIONAAL N.V. 1. Opgericht wordt een nieuwe dochtervennootschap van Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V., genaamd Heineken Technisch Beheer N.V. De directie van Heineken Technisch Beheer N.V. zal bestaan uit de heren J. E. de Rijke, drs. J. Gombert en J. van der Werf, terwijl de raad van commissarissen als volgt zal zijn samengesteld: jhr. P. R. Feith, voorzitter; A. H. Heineken, gedele geerde; jhr. O. A. E. E. L. Wittert van Hoogland; J. H. Land en dr. J. P. Ton. In Heineken Technisch Beheer N.V. zal de gehele technische „know-how" van Heineken worden ingebracht. Zij zal optreden als technisch adviseur ten behoeve van het brouwen en bouwen in binnen- en buitenland. Als zodanig zal zij omvatten de huidige afdelingen Technisch Beheer Buitenland, Centraal Laboratorium met de proefziederij en Grond stoffen- en Technische Inkoop. Voor wat betreft haar werkzaamheden van niet direct technische aard, zoals die op financieel-economisch en administratief gebied, alsmede het opleiden en uitzenden van technisch personeel zal Heineken Technisch Beheer N.V. gebruik maken van de diensten van Heineken Internationaal N.V. en Heineken's Brouwerijen Neder land N.V. De personeelsleden zullen om praktische redenen allen in dienst blijven van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. 2. In de raden van commissarissen en de directies der overige dochtervennoot schappen zal een aantal mutaties plaatsvinden. Deze mutaties houden het volgende in: de huidige commissarissen van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V., Heineken Internationaal N.V. en Heineken's Exploitatie Maatschappij „De Hooiberg" N.V. treden af, met uitzondering van de heer A. H. Heineken die als gedelegeerd commissaris dezer vennootschap zijn functie behoudt. In hun plaats worden tot commissaris benoemd de individuele leden van de raad van bestuur van Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. Tevens wordt tot commissaris van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. benoemd de heer J. E. de Rijke, die als directeur dezer vennootschap aftreedt. Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. treedt af als directrice van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V., Heineken Internationaal N.V. en Heineken's Exploi tatie Maatschappij „De Hooiberg" N.V. De heer J. E. de Rijke wordt benoemd tot directeur van Heineken Internationaal N.V. Drs. G. L. Rinkel wordt benoemd tot directeur van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. Hieronder volgt een overzicht van de gewijzigde samenstelling van deze colleges. van commissarissen: raad jhr. P. R. Feith, voorzitter A. H. Heineken, gedelegeerde jhr. O. A. E. E. L. Wittert van Hoogland J. H. Land dr. J. P. Ton J. de Rijke directie: W. Kloppenburg R. M. E. Vcstergaard C. W. van de Griendt M. J. Weymarshausen drs. G. L. Rinkel van commissarissen: raad jhr. P. R. Feith, voorzitter A. H. Heineken, gedelegeerde jhr. O. A. E. E. L. Wittert van Hoogland J. H. Land dr. T. P. Ton directie: J. E. de Rijke J. van der Werf J. E. de Rijke Drs. J. Gombert J. van der Werf Drs. G. L. Rinkel 1

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 3