Mensen op Zondag HSM BOUWT TRIBUNE VOOR SPART Fotowedstrijd 1963 Jaarlijkse bustocht van onze Rotterdamse gepensioneerden In het vorige nummer van Vers van 't Vat heeft u de voorwaarden"") tot deelneming aan de fotowedstrijd 1963 „Mensen op zondag" kunnen lezen. Wij hopen, dat vele Heineken ama teurfotografen, zowel de beginnelin gen als de gevorderden, hun krachten op dit boeiende onderwerp zullen be proeven. U weet het, de deelnemers zijn in twee categorieën onderge bracht, de wedstrijd wordt 1 oktober a.s. afgesloten en er zijn maar liefst zes aantrekkelijke prijzen te winnen! Op aanvraag bij de redactie verkrijg baar. Komt er een fotoclub in Rotterdam? Er zijn onder de beoefenaren van de fotografie, werkzaam op de Rotter damse brouwerij, stemmen opgegaan om te komen tot de oprichting van een fotoclub. Het werken in clubver band kan voor de serieuze amateur fotograaf een belangrijke steun zijn bij zijn streven naar betere prestaties. Bovendien bestaan er verschillende mogelijkheden om goedkoper te wer ken, waarbij we voorlopig alleen nog maar denken aan het gezamenlijk in kopen van fotomateriaal. Belangstellenden kunnen zich schrif telijk opgeven bij de redactie van Vers van 't Vat. Deze zal bij voldoende animo voor een eerste contact tussen de adspirant- leden zorgdragen. HOLLANDSCHE BETON MAATSCHAPPIJ BOUWT TRIBUNE VOOR SPARTA Nevenstaande advertentie, die op 17 juni jl. in de grote dagbladen te zien was, gaf enkele Heineken lezers aanleiding tot de volgende reacties. Ie reactie historisch Zou onze Kleingeld Heineken zo ver be werkt hebben, dat Heineken een tribune gaat bouwen voor Sparta? (Zoals velen weten, zijn de namen van de heer Kleingeld en de voetbalclub Sparta bijna kampioen van Neder land in de Heineken wereld één be grip geworden). 2e reactie (ook historisch) Iemand denkt bij het lezen van de kop boven de advertentie hardop: „Dat kost anders tegenwoordig een hoop geld, de bouw van zo'n tribune", waarop iemand anders antwoordt: „Hoevéél geld het precies kost, staat er niet bij, maar het is in ieder geval voor Kleingeld". ï>tr ifiïl':. it. Mij. Sénw- Vtthuh*; sItóMi slfptésféé» H.V, m AM u*. HM*ttr&am* i niéuws -öus Svézrimui? Het uitstapje, dat onze Rotterdamse gepensioneerden dit jaar (6 juni jl.) maakten, dreigde aanvankelijk in het water te vallen toen op de heenweg een langdurige en fikse regenbui op de zes bussen, die het 250 man sterke gezelschap vervoerden, neerplensde. Bij aankomst in het Nederlands Open luchtmuseum in Arnhem was het ge lukkig droog en zodoende konden de deelnemers heerlijk rondwandelen en al het moois, dat in dit openlucht museum is ondergebracht, bewonde- De terugreis voerde het gezelschap via Oosterbeek en Amerongen naar Scherpenzeel, waar, evenals vorig jaar, in hotel „Boschzicht" lang en gezellig gedineerd werd. Daarna koerste de colonne bussen weer Rot- terdamwaarts, naar de brouwerij, waar in kantine Hollandia deze (tiende) hoogtijdag voor onze oude garde met het gebruikelijke gezellige samenzijn-na-afloop werd besloten. 25

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 27