Afscheid A. A. VERBERNE Afscheid A. BORMAN Personalia Buitenland m 8)5 J Op 30 mei jl. nam de heer A. A. Verberne in verband met het berei ken van de pensioengerechtigde leef tijd afscheid van de Amsterdamse brouwerij. Tijdens een bijeenkomst in de lunch- kamer van de kantine sprak zijn directe chef, de heer Zoutman, enige toepasselijke woorden, die hij verge zeld deed gaan van een geschenk namens de collega's, dat bestond uit een elektrisch scheerapparaat. Me vrouw Verberne ontving bij deze ge legenheid een fraai boeket bloemen. De heer Verberne was bijna veertig jaar in onze dienst, de laatste jaren als flessensorteerder in de bottelarij. Op 30 mei Jl. ging de heer A. A. Verberne van de brouwerij in Amsterdam met pensioen. De heer Münichsdorfer overhandigde zijn vroegere assistent als herinnering een foto. Na een diensttijd van ruim 41 jaar, waarvan hij de laatste acht jaar in het bedrijfslaboratorium werkzaam was, nam de heer A. Borman op 28 juni jl. afscheid van de brouwerij te Am sterdam. Zoals gebruikelijk is, vond aan het einde van de middag in de kantine een ontvangst plaats. Bij die gelegen heid spraken de heren Goos, Dijk- graaff en zijn vroegere chef, de heer Münichsdorfer, de scheidende heer Borman toe. Uit handen van de heer Dijkgraaff ontving hij een geschenk onder couvert, terwijl de heer Mü nichsdorfer een foto overhandigde. Ook de heer Te Riele was met zijn bekende afscheidsaria van de partij. Wij wensen de heer Borman met zijn vrouw nog vele jaren in goede ge zondheid toe. DE IDEEËNBUS In de afgelopen periode is slechts één idee voor beloning in aanmerking gekomen. De inzender was H. C. L. Holtuin, afdeling brouwhuis te Amster dam en het idee betrof het aan brengen van een klep in de wortleiding, waardoor terug hevelen, respectievelijk verlies van wort voorkomen wordt. De beloning bedroeg 15, De heer en mevrouw Wesdorp-Drenth re Lagos werden op 19 mei verblijd met de geboorte van een dochter, Geertruida Johanna. De heer W. Grethe reisde op 25 mei weer terug naar Léopoldville, waarbij zijn gezin hem voor de eerste maal daarheen vergezelde. Op 26 mei vertrok de heer J. C. Bouwman naar Kumasi om daar als afdelingschef in dienst van Kumasi Brewery Ltd. op te treden. De heer L. Rijkhoek arriveerde met zijn gezin op 30 mei in Nederland na be ëindiging van zijn werkzaamheden in Lagos. Op 31 mei keerde de heer G. Schermer uit Milaan terug naar Nederland. De heer E. Toigo vertrok op 1 juni naar het Verre Oosten. Zijn gezin zal hem binnenkort volgen. Op 1 juni vertrok ir. R. W. Welmers uit Kaduna met Europees verlof. De heer J. Huisman reisde op 3 juni naar Triest, waar hij bij Fabbrica Birra Dreher de functie van bedrijfscontroleur op zich nam. De heer E. Poel, voorheen Production Controller in Singapore, verliet onze dienst op 3 juni. In Burton-on-Trent werd op 4 juni een dochter, Caroline Patricia, geboren in het gezin van de heer en mevrouw Salmon-Maycock. Na genoten Europees verlof keerde de heer W. Zwanenburg op 8 juni weer terug naar zijn standplaats Aba. Zijn vrouw en kinderen volgden hem op 6 juli. Eveneens op 8 juni reisde de heer F. Kesteloo met zijn vrouw naar Aba. Mevrouw J. G. J. Couwenberg-Mulders vertrok op 12 juni met haar baby naar Kumasi, waar haar man als afdelingschef werkzaam is. De heer E. W. Roco, voorheen afdelingschef te Singapore, verliet onze dienst op 15 juni. Op 22 juni vertrok mevrouw P. A. Mulder-Prinsze naar Lagos, waar haar man als machinist werkzaam is. De heer F. J. M. Kil en zijn gezin keerden op 29 juni, na genoten Europees verlof, weer terug naar Lagos. Op 1 juli vertrok de heer J. J. Wesdorp met zijn gezin uit Lagos naar Nederland voor het doorbrengen van hun verlof. Op 3 juli vertrok de heer W. van de Graaf met zijn gezin uit Aba met Europees verlof. Na beëindiging van zijn werkzaamheden in Lagos reisde de heer E. J. Girod met zijn gezin op 4 juli terug naar Zwitserland. De heer J. Haring vertrok op 4 juli met zijn gezin per boot uit Antwerpen om in Boma zijn taak te gaan hervatten. In Port Harcourt werd op 5 juli geboren Foekje Ella, dochter van de heer en mevrouw Stenfert-Blom. Op 6 juli reisde de heer E. Wolters met zijn vrouw naar Singapore om daar zijn werkzaamheden als afdelingschef bij Malayan Breweries (Singapore) Ltd. te beginnen. Dr. L. Bels vertrok op 7 juli met zijn gezin uit Singapore met Europees verlof. 23

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 25