CHARLTON HESTON Bekende Amerikaanse filmster bezocht brouwerij in Amsterdam 55 MINUTEN HEINEKEN *«8 WE I Hei>ktk«R hem een fraaie bierlaars aan (foto 2), die de volgende inscriptie droeg: „Ter gelegenheid van uw 55 minuten bij de Heineken brouwerij, Amsterdam, 20 juni 1963". Op verzoek van Charlton Heston werd de bierlaars onmiddellijk ingewijd (foto 3). Na afloop van de „ceremonie" bleek tot ieders verrassing dat de populaire acteur zelf de tapkunst ook bijzonder goed meester was: zonder mankeren en met grote vaardigheid tapte hij achter elkaar enkele glazen bier (foto 4). Later vernamen wij, dat hij van huis uit een grote voorliefde voor bier heeft: in zijn woning in Beverly Hills in Californië staat een eigen biertapinstallatie! Na de ontvangst volgde een rondleiding door de brouwerij (foto 5), waarbij hij blijk gaf van een intense belangstelling voor het gehele bierproces. 4 1 De bekende Amerikaanse acteur Charlton Heston, die onder meer de hoofdrol vertolkte in „De Tien Ge boden", „Ben Hur" en „El Cid", bracht vorige maand een kort bezoek aan ons land ter gelegenheid van de première van de film „55 dagen in Peking", waarin hij eveneens in een van de hoofdrollen optreedt. De baten van deze voorstelling waren bestemd voor de actie Doesadj. Tijdens zijn verblijf in ons land bracht Charlton Heston ook een be zoek aan de Heineken brouwerij in Amsterdam, waar hij, zoals u op foto 1 kunt zien, met feestmu ziek van een Amsterdams draaiorgel werd ontvangen. In de raadskelder, waar een geani meerde receptie plaatsvond, bood onze reclamechef, de heer Arendsen, 3 21

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 23