FILMFESTIVAL CANNES 1963 Momentopname van de ontvangst met van links naar rechts Fons Rademakers, Odile Versois, Jacques de Vriese, onze permanente vertegen woordiger in Frankrijk, Marie Laforet, een be kende Franse ster, wier jongste film ,,Le rat de l'Amérique" binnenkort in de Nederlandse theaters zal gaan circuleren, en de heer A. H. Heineken. grote bladen maakten melding van dit sensationele optreden van onze „skivlieger". Voorts werd op het terras van het grote hotel Martinez in Cannes een receptie gehouden voor de vele Franse en buitenlandse beroemdheden, die ter gelegenheid van het filmfestival aanwezig waren. Deze receptie werd georganiseerd door het champagne huis Moët Chandon, dat ons voor geheel Frankrijk vertegenwoordigt, de heer Massier, de agent van dit huis ter plaatse, en Heineken. Meer dan vierhonderd personen bezochten deze bijzonder geslaagde ontvangst, die in het teken stond van Moët Chandon champagne en Heineken bier. Als pikante bijzonderheid valt hierbij te vermelden, dat het Heineken bier eerder op was dan de champagne. De Heineken receptie in het Martinez hotel in Cannes. Boven: de skivlieger in actie boven de wateren van Cannes. Op de achtergrond het beroemde Carlton hotel. Links: Deze foto geeft u een goede indruk van de afmetingen van de vlieger. Zoals u zich zult herinneren, bestond de Nederlandse deelname aan het Filmfestival Cannes 1963 uit de rol prent „Als twee druppels water", een produktie van de heer A. H. Heine ken, geregisseerd door Fons Rade makers. Behalve in het buitenland werd ook in Nederland door pers en televisie bijzonder veel aandacht aan dit evenement besteed. De deelname aan dit filmfestival was aanleiding om de positie van ons bier aan de Franse Riviera eens extra te De heer Heineken en Odile Versois. Ook film sterren drinken met graagte ons bier, zoals uit deze foto blijkt. verstevigen. De Nederlandse water skiër Jurgens, die, hangende aan een enorme vlieger, 25 tot 40 meter de lucht wordt ingetrokken, gaf talloze demonstraties in Cannes en omgeving. Op de vlieger was, zoals u op de foto's kunt zien, de naam van ons produkt met grote letters aangebracht. De Franse en de Duitse televisie maak ten opnamen van dit spektakel, dat duizenden toeschouwers trok. Ook de

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 22