In afwachting van de prijsuitreiking. Prijsuitreiking Na afloop van de wedstrijden, die alle vóór of op de gestelde tijd ge ëindigd waren, verzamelden deel nemers en supporters zich in de grote ruimte „onder de kap", waar men onder het juist op tijd gereedgekomen plastic koepeldak de broodmaaltijd gebruikte. Óm zeven uur vond de prijsuitreiking plaats, die werd ingeleid door de heer Vestergaard. Onze directeur consta teerde met veel genoegen dat meer dan tweehonderd leden van de Hei- neken gemeenschap actief aan deze sportontmoeting hadden deelgenomen. In dit verband sprekend over het per soneelsbestand van onze drie brouwe rijen (Rotterdam 975, Amsterdam 550 en Den Bosch 480) meende onze directeur dat het gemakkelijker moest zijn een sterke vertegenwoordiging samen te stellen uit bijna duizend mensen dan uit nog geen vijfhonderd. „Overigens wil ik hierbij niets afdoen aan de prestatie van de winnende ploeg", aldus de heer Vestergaard. Vervolgens dankte hij allen, die zich voor deze sportdag verdienstelijk hadden gemaakt: zowel de organisa toren, als zij die alle voorbereidingen hadden uitgevoerd, alsook de deel nemers. Nadat de heer Vestergaard de drie extra prijzen en de schenkers daarvan had bekendgemaakt, sprak hij ten slotte de hoop uit, dat de door de heer en mevrouw Feith destijds be schikbaar gestelde Astridbeker nog verscheidene jaren als wisselbeker bij deze wedstrijden dienst zal doen. Mevrouw Feith reikte daarna de prij zen uit. De Astridbeker, samen met een fraaie zilveren schaal, geschonken door Singapore*, overhandigde zij aan captain Van Houweninge van Rotterdam. Chef d'equipe Flollander van Amsterdam mocht symbolisch de tweede prijs (een geschenk van de brouwerij in Usumbura**, dat nog niet gearriveerd was) in ontvangst nemen. De derde prijs, een houten olifantsbeeldje, aangeboden door de brouwerij in Luanda***, ging naar chef d'equipe Sikking van Den Bosch. Malayan Breweries (S) Ltd. Brasseries Limonaderies du Burundi S.A.R.L. Nocal S.A.R.L. Nadat de heren Stap en Van der Geld namens de personeelsverenigingen van respectievelijk Amsterdam en Den Bosch woorden van lof en dank aan het adres van de organiserende zuster vereniging hadden gesproken, brak het „gezellig samenzijn" aan, dat onder de vrolijke tonen van een dans- orkestje tot ongeveer tien uur duurde. De heer Sikking van Den Bosch ontvangt uit handen van mevrouw Feith de derde prijs. Mevrouw Feith reikte de prijzen uit. Captain Van Houweninge kwam handen tekort om de door de Rotterdamse ploeg gewonnen tro feeën, de Astridbeker met oorkonde en de eerste prijs, in ont vangst te nemen. De drie chefs d'équipe met de prijzen. De heer Hollander mocht als compensatie voor de nog niet gearriveerde tweede prijs, even de eerste prijs vasthouden.

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 19