deze dank vergezeld gaan van een specifiek Heineken geschenk in de vorm van een doos glazen en een „vulling"-voor-éénmaal voor elk der juryleden. Ook de deelnemers moch ten voor het vertrek een sixpack met blikbier in ontvangst nemen, evenals degenen, die betrokken waren geweest bij de organisatie, een mededeling die met applaus werd begroet. Van de laatste groep noemde de heer Van Rossem met name de heer B. van de Wiel, in wie hij allen lof toezwaaide die aan het welslagen van deze dag hadden meegewerkt. De uitslag van deze tweede onderlinge brandweerwedstrijd luidde als volgt: 1. Den Bosch (1)201,9 pt. 2. Den Bosch (2)183,1 pt. 3. Rotterdam (1)175,0 pt. 4. Rotterdam (2)163,5 pt. 5. Amsterdam (2) 161,8 pt. 6. Amsterdam (1) 159,8 pt. Het deed de bedrijfsleider van onze Bossche brouwerij uiteraard veel ge noegen, dat hij de wisselprijs (een vernikkelde straalpijp), de eerste en de tweede prijs in eigen huis kon overhandigen aan zijn zo succesvolle bevelvoerders De Kruyf en Van der Kallen. Vooral voor de hoofdstedelijke ploe gen, die zeer serieus voor deze wed strijd geoefend hadden, was het resul taat even een teleurstelling. Wedden, dat zij zich straks extra zullen voor bereiden op de volgende ontmoeting, die in Amsterdam zal plaatsvinden?! En, vergeet de Rotterdammers niet, die de wisselprijs tot elke prijs weer in hun bezit willen krijgen! We zijn benieuwd. Tot ziens, volgend jaar, in Groot-Mokum! De winnende ploeg nam de zaterdag daarop deel aan de jaarlijkse wedstrijden tussen de bedrijfsbrandweren van 's-Her- togenbosch. De Heineken ploeg slaagde er jammer genoeg niet in tot de bovenste plaatsen door te dringen. De prijsuitreikingdie weer in de kantine van onze brouwerij aldaar plaatsvond, droeg in verband met het tienjarig be staan van de Vereniging van Bossche bedrijf sbrandweren een extra feestelijk tintje. Enkele tientallen sup porters volgden met belangstelling de ver richtingen van de ver schillende ploegen. De eerste prijs en de wisselprijs waren voor Den Bosch (1), bevel voerder M. de Kruyf. Bevelvoerder Van der Kallen, Den Bosch (2), kijkt toe hoe zijn man nen het slachtoffer in veiligheid brengen en de slangen aansluiten. De tweede prijs ging naar Den Bosch (2), bevelvoerder A. van der Kallen. De jury, met tweede van rechts de wedstrijd leider, de heer Van Rosmalen. Bevelvoerder A. van Gulik, Rotterdam (1), mocht de derde prijs in ontvangst nemen.

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 6