Fotowedstrijd 1963: Om u een inzicht te geven m de ver richtingen van de twee in deze com petitie uitkomende Heineken teams volgt onderstaand de stand: HEINEKEN I: gespeeld gewonnen gelijk verloren HEINEKEN II: gespeeld gewonnen gelijk verloren 22 wedstrijden 13 wedstrijden 6 wedstrijden 3 wedstrijden 16 wedstrijden 9 wedstrijden 0 wedstrijden 7 wedstrijden Het eerste team kwam uit in de twee de klasse van bovengenoemde Fede ratie, terwijl het tweede team uit kwam in de 3e klasse. Wanneer men bedenkt dat het eerste team in drie jaren tijd van de vierde klasse is opgerukt naar de tweede klasse, waar het thans op een gedeel de derde plaats is geëindigd, dan ge loven wij met enige trots te mogen zeggen dat het de naam van Heine ken op buitengewone wijze hoog ge houden heeft. Ook het tweede team heeft het dit jaar goed gedaan; het eindigde in de middenmoot. In de onlangs gespeelde tienkamp, waarbij de best geklasseerde spelers per klasse uitkwamen, moesten de heren Sledsens en Kop laten zien wat zij waard waren- Ook in deze strijd zijn zij aardig voor de dag gekomen door respectievelijk de tweede en de vierde plaats voor zich op te eisen. Al met al ook dit jaar weer verheu gende berichten over de onderafdeling tafeltennis. Helaas echter moet hieraan toege voegd worden dat, wanneer de ge dunde gelederen van deze onderafde ling niet spoedig aangevuld worden met nieuwe leden, wij het volgend jaar ofwel met bijzonder sombere be richten voor de dag zullen komen, ofwel met misschien in het geheel geen berichten meer. Door het vertrek van maar liefst zeven leden dit jaar is het ledental van deze onderafdeling dermate te ruggelopen dat het zeer twijfelachtig zal zijn of wij volgend jaar nog aan de competitie zullen kunnen deel nemen. Het huidige bestuur hoopt derhalve dat vele Bosschenaren na dit som bere bericht gelezen te hebben zich spontaan willen inzetten om aan dit dreigende gevaar het hoofd te bieden. Heineken-Bosschenaren, mogen wij op u rekenen? Bij voorbaat dank! Kp De fotowedstrijd, die wij jaarlijks voor de lezers van Vers van 't Vat organiseren, heeft deze keer als motto: Mensen op zondag. Dit onderwerp behoeft onzes inziens weinig toelichting, want in ons dichtbevolkte landje zal het u (ook op zondag) niet moeilijk vallen enkele karak teristieke snapshots te maken. Belangrijk om te onthouden is, dat uw visie op „Mensen op zondag" een belangrijke factor zal zijn bij het bepalen van de waarde van uw foto('s). Ook deze keer worden de deelnemers weer in twee groepen verdeeld: de beginnende en de gevorderde amateurs. In beide groepen kunnen drie prijzen behaald worden. De voorwaarden luiden als volgt: 1. Deelneming staat open voor alle Heineken werk nemers in Nederland. 2. De deelnemers worden ondergebracht in twee categorieën, te weten: A. de beginnelingen en de enigszins gevorderde amateurfotografen; B. de ervaren fotoclubleden en de gevorderde „zelfwerkers". 3. Achter op de foto dient, behalve de naam en het volledige adres van de inzender, ook vermeld te worden in welke groep, A of B, men uitkomt. In zendingen richten aan: Redactie Vers van 't Vat, Rotterdam. 4. Per deelnemer mogen maximaal 3 foto's (zwart/wit) ingezonden worden. 5. Uitsluitend in dit jaar gemaakte foto's dingen mee naar de prijzen. 6. Inzendingen van groep A op het formaat IOV2 x 141/2 cm (wereldpostkaart); inzendingen van groep B op het formaat 13x18 cm. De deelnemers wordt verzocht zich strikt aan deze voorwaarde te houden. 7. De jury zal bestaan uit de heren J. G. Timmer, L. van Bennekom en W. J. Bruggeman. 8. De deelnemers verklaren zich akkoord met even tuele plaatsing van de door hen ingezonden foto's. 9. De sluitingsdatum is vastgesteld op 1 oktober 1963. De uitslag zal in het Kerstnummer worden bekend gemaakt. 10. In iedere categorie worden drie prijzen beschikbaar gesteld, een eerste prijs van f 50, een tweede prijs van 30,— en een derde prijs van 20, 19

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 21