Afscheid mej. C. G. H. D. Wolters De Amsterdamse brouwerij nam op 26 april jl. afscheid van de heer J. A. A. Klasener, onderbaas alge mene werkplaats- De rij van sprekers werd traditiege trouw geopend door de bedrijfsleider, de heer Goos, die de scheidende heer Klasener dankte voor de vele goede diensten, gedurende 39 jaar, de brou werij bewezen. Vervolgens sprak de heer Wijnands namens de technische dienst enige toepasselijke woorden, waarna hij mevrouw Klasener een boeket bloemen aanbood. De heer Moes had de aangename taak om namens de collega's en ver der het gehele personeel het afscheids cadeau, een picnic-set, te overhandi gen. Namens de bazen sprak de heer Eibers, die als dank voor de pret tige samenwerking de heer Klasener een scheerapparaat aanbood. De heer De Lange, die de Rotterdam se bazen vertegenwoordigde, herin nerde nog even aan de tijd, dat de heer Klasener in de Rotterdamse brouwerij had gewerkt. Hij bedankte hem voor de prettige samenwerking en deed dit vergezeld gaan van een enveloppe met inhoud. Namens de gepensioneerden sprak de heer Teunissen enige woorden, waar bij nog herinneringen van vroeger werden opgehaald. In zijn dankwoord richtte de heer Klasener zich tot de sprekers, tot de aanwezigen en verder tot allen die aan het geschenk hadden bijgedragen. Vanaf deze plaats wensen wij de familie Klasener vele jaren in goede gezondheid toe. Samen met zijn vrouw bekijkt de heer Klasener de picnic-set, die hij bij zijn afscheid van de Amsterdamse brouwerij (26 april 1963) ten ge schenke kreeg. Op maandag 29 april 1963 nam mej. Wolters, hoofd algemene zaken van de centrale personeelsdienst, afscheid van Heineken. In de geheel gevulde kantine van de Amsterdamse brou werij werd zij allereerst toegesproken door de heer Van de Griendt. Onze directeur wees op de bijzondere plaats, die mej. Wolters bij Heineken steeds heeft ingenomen en op de waardering voor haar werk, zowel van de zijde van de directie als van het personeel. Vervolgens sprak de heer Roose, die namens het gehele personeel mej. Wol ters dankte voor al hetgeen zij bij Mej. Wolters, die op 29 april jl. te Amsterdam afscheid nam van Heineken. Namens het perso neel overhandigde de heer Roose een ge schenk, dat bestond uit een gouden broche, een garderobekastje van Fries houtsnijwerk en een platenbon (foto rechts). Heineken heeft verricht en haar tevens gelukwenste met haar verjaardag. Het afscheidscadeau, dat de heer Roose namens alle personeelsleden aanbood, bestond uit een gouden broche in de vorm van een medaillon, een garderobekastje van Fries hout snijwerk en een platenbon. Daarna sprak de heer De Vries als vertegenwoordiger van de portiers. Namens zijn collega's overhandigde hij een geschenk in de vorm van een platenbon. Ook een van de aan wezige gepensioneerden, de heer Koel man, drukte in dankbare bewoordin gen de waardering uit voor het werk en de persoon van de scheidende functionaresse. In haar dankwoord richtte mej. Wol ters zich tot elk der sprekers en tot allen, die aan dit afscheid en aan de geschenken welke zij had ontvangen, hadden bijgedragen. Tot slot deed zij een beroep op het personeel om „een beetje op elkaar te passen".

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 18