C. KROEP, zilveren jubilaris Aan het slot van zijn toespraak dankte de heer Gombert hen beiden namens directie en bedrijfsleiding voor al hetgeen zij gedurende hun veertigjarige diensttijd voor Heineken hadden gedaan. De heer Vermeulen, die zich vervolgens tot jubilaris Vonk richtte, vond na de woorden van de heer Gombert nog voldoende stof tot spreken, waarbij ook hij zijn waardering uitte voor de vele goede diensten, die de heer Vonk de brouwerij en in het bijzonder het labora torium in de loop der jaren heeft bewezen. Nadat de heer Van Agthoven namens de voetbalclub H.B.B. de donateurs Moelker en Vonk een taart had aangeboden, richtte de heer De Lange als vertegenwoor diger van het Rotterdamse bazenkorps zich op de hem eigen wijze tot de beide jubilarissen. Ook zijn woorden gingen vergezeld van een geschenk onder couvert. De heer Molijn sprak namens het personeel van tap- en legkelder de heer Moelker toe en bood eveneens een cadeau onder couvert aan. Namens de bazenkorpscn van Amsterdam en Den Bosch kwamen vervolgens de heren Pothoven en Wisse geluk wensen en cadeaus aanbieden, waarna de heren Moelker en Vonk opnieuw een taart in ontvangst mochten nemen, ditmaal uit handen van de heer Van Roon en namens het mannenkoor, waarvan zij sedert de oprichting donateur zijn. Het laatste woord was aan de jubilarissen, die beiden hun dank uitspraken voor al hetgeen hen deze middag ten deel was gevallen. Ook de heer C. Vonk, amanuensis, herdacht op 7 mei 1763 zijn 40-jarig dienstverband. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw wil ik allen hartelijk dank zeggen voor het prachtige cadeau, dat ik bij mijn afscheid mocht ontvangen en voor de vele blijken van belang stelling, die ik bij die gelegenheid mocht ondervinden. J. A. A. KLASENER Hiermede beluig ik mijn hartelijke dank, ook namens mijn vrouw, aan allen die mijn 40-jarig jubileum tot een onver getelijke dag hebben gemaakt. K. H. JANSEN Langs deze weg betuig ik, mede namens mijn echtgenote, directie, bedrijfsleiding, collega's en personeel mijn har telijke dank voor de cadeaus en de grote belangstelling ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum. J. J. MOELKER Hierbij betuig ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank aan directie, bedrijfsleiding, chefs, collega's en het overige personeel voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij mijn 40-jarig dienst- jubileum en voor de geschenken, die ik bij die gelegen heid mocht ontvangen. C. VONK Op 9 maart 1963 herdacht de heer C. Kroep, voorman bottelarij in Den Bosch, zijn 25-jarig jubileum. De heer Kroep trad bij de brouwerij te Rotterdam in dienst, waarna hij voor enkele jaren naar het buitenland werd uitgezonden. Begin 1958 naar Nederland teruggekeerd, ging hij op 1 maart naar de brouwerij in Den Bosch, waar hij sinds 1 april van datzelfde jaar als voorman werk zaam is. Door een administratieve vergissing kunnen wij tot onze grote spijt eerst heden melding maken van dit jubileum.

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 17