onze juBilARissen DIVERSEVAATJES (Gratis advertenties van en voor het personeel. Opgaven indienen bij de redactie, Rotterdam, onder vermelding van naam, brouwerij en telefoonnummer of (tevens) het volledige huisadres). Te koop: Motor, merk Puch, type 250 TF, 35.000 km gel.; evt. met leren jas en valhelm, alles in pr. staat. Meyer, Amsterdam, tel. 125. Vier van onze Rotterdamse personeelsleden herdachten op 7 mei jongstleden de dag, waarop zij veertig jaar geleden bij Heineken in dienst traden. De heren H. Brugman en K. H. Jansen vierden hun jubileum ge zamenlijk op 6 mei jl. terwijl de heren J. J. Moelker en C. Vonk de dag daarop samen in het jubileumzonnetje gezet werden. 40-jarig jubileum H. Brugman en K. H. Jansen De beide jubilarissen werden, zoals gebruikelijk is, 's middags bij de bedrijfsleiding ontvangen, waar de heer Ykema bij afwezigheid van ir. Wanschers als gastheer optrad. Nadat in een ongedwongen gesprek over en weer vele herinneringen uit de afgelopen veertig dienstjaren van beide jubilarissen waren opgehaald, richtte de heer Ykema zich tot ieder afzonderlijk met woorden van dank namens directie en bedrijfsleiding en speldde hij hen het bij dit jubileum behorende embleem op. Daarna begaf het gezelschap zich naar kantine Hol- landia, waar reeds vele collega's bijeenzaten in afwach ting van de komst van de twee jubilarissen. De heer Stoutenberg sprak hen beiden toe en overhan digde hen namens bazen en collega's een cadeau onder couvert. Uit naam van het mannenkoor, waarvan beiden reeds zeventien jaar donateur zijn, bood de heer Van den Bos vervolgens elk een grote taart aan. Velen maakten daarna van de gelegenheid om hun jubilerende collega's geluk te wensen gebruik. Op 6 mei jl. vierde de heer H. Brugman, sponnenwasser, zijn 40-jarig jubileum. Op 7 mei jl. was de heer J. J. Moelker, baas tapkelder, 40 jaar bij Heineken (Rotterdam) in dienst. De heer K. H. Jansen, die als kamerwacht onder andere werkzaam is in de brouwerijkantine, vierde zijn 40-jarig jubileum samen met de heer Brugman. 40-jarig jubileum J. J. Moelker en C. Vonk In een overvolle raadskelder werd de dag daarop het jubileum van de heer Moelker, baas tapkelder, en de heer Vonk, amanuensis, gevierd. De heer Gombert, die de rij van zeven sprekers opende, liet in het kort het dienstverband van beide functionarissen de revue passeren, daarbij in het bijzon der hun verdiensten belichtend. 14

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 16