NIEUWS UIT BINNEN- EN TULPENRALLYE 1963 Tijdens de internationale Tulpen- rallye, die van 23 tot en met 25 april werd gehouden, heeft Heineken wederom op spectaculaire wijze acte de presence gegeven. Behalve de T-Ford, die reeds een vertrouwde verschijning bij de start en de finish van de Tulpenrallye is geworden, fungeerde ook de Variomaton als official-wagen. Beide voertuigen ston den, zoals begrijpelijk is, bij de deel nemers in het middelpunt van de belangstelling. De aanwezige Heineken meisjes boden blikjes Heineken en flesjes Whitbread bier aan, hetgeen bij een van de Nederlandse equipes, die zonder voor ruit arriveerde, zonder veel „omhaal" kon gebeuren. Verder waren er ver scheidene andere activiteiten, die ons merk in het licht van de publiciteit brachten. De Tulpenrallye 1963 werd gewonnen door de Franse equipe Greder-Dela- lande (rechts op de foto hieronder), met tussen hen in de public relations officer van de Fordfabrieken. Links op de foto ziet u publiciteitsman Schipperijn en Frits van de Ford. Het onderschrift van deze welhaast unieke foto zou kunnen luiden: Heden en verleden, Ford 1963 en Ford 1922, broederlijk vereend. Heineken op Woburn Abbey Gedwongen door buitengewoon hoge successierechten heeft de eigenaar van een der oudste hertogdommen in Engeland, de Duke of Bedford, enige jaren geleden zijn landgoed met het prachtige kasteel Woburn Abbey, tegen betaling voor het publiek open gesteld. Op het landgoed richtte hij een amusementspark in, waar de be zoekers, na de bezichtiging van de kunstschatten in het kasteel, zich op „moderne" wijze kunnen vermaken. Op uitnodiging van de hertog opende Heineken Ltd. (Londen) ter gelegen heid van een „Dutch Weekend" in dit park een Heineken bar. Op de foto ziet u de hertog, die juist het glas van de heer Van Os van Delden, Vice- Chairman van Heineken Ltd., vol schenkt, daarbij „geassisteerd" door enkele in klederdracht gestoken meisjes van de aangrenzende Neder landse stand. K.L.M. „BRACHT" Hl Deze foto werd gemaakt op een Holland-party, die het K.L.M.-kan toor in Boedapest onlangs organiseer de. Heineken stelde ook de Volen- EKEN IN HONGARIJE dammer costuums ter beschikking, die door twee charmante K.L.M.- employé's werden gedragen bij het aanbieden van ons bier. 8

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 10