De zuigfles die mevrouw Seker Simon voor houdt, vindt elke keer gretig aftrek. LAWN-TENNISCLUB OPGERICHT! Dank zij de grote belangstelling bij de employés van de brouwerij en mede dank zij de spontane medewerking van de personeelsvereniging konden we onlangs over gaan tot het oprichten van een tennisclub. Ondanks het feit, dat de gemeente de door ons aangevraagde banen niet kon toewijzen en daardoor menige geïnteresseerde afviel, hielden we voor de start het nog mooie aantal van achttien enthousiasten over. Er kan nu voor dit seizoen gespeeld worden op don derdag- en zondagavond op resp. Sportpark „De Vliert" en op de banen aan de Hekellaan. Het eventueel ongeoefend zijn is geen bezwaar, aange zien we reeds dit eerste jaar van de diensten van een trainer gebruik kunnen maken. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer De Weger, toestel 26 (inkoop) en tot mej. Scheffer, toestel 79 (lab.). Bestuursmededeling van W.S.V. „Heineken 's-Hertogenbosch" Het bestuur van de Bossche wandelsportvereniging is er trots op u te kunnen mededelen, dat de onder ideale weers omstandigheden gehouden 1ste Lustrumtocht op zaterdag 27 april jl. een groot succes is geworden. Een met foto's geïllustreerd verslag over dit sportgebeuren zal in het vol gende nummer van Vers van 't Vat worden gepubliceerd. Het wandelsportprogramma van onze wandelvereniging in dit seizoen, ziet er als volgt uit: 25 mei naar Rhenen, 17-20 juni Avondvierdaagse in Den Bosch, 22 juni naar Arnhem, 20 juli in Den Bosch, 23 t/m 26 juli Internationale Vierdaagse Afstandsmarsen in Nijmegen, 7 september naar Vlaardingen en 28 september naar Haarlem. Zoals u ziet, hoopt Heineken dus weer op het wandelevene ment bij uitstek, de Vierdaagse te Nijmegen, acte de presence te geven. Op 6 april jl. heeft onze wandelclub haar eerste tocht in dit seizoen gelopen in Brabants hoofdstad. Naar het bestuur van harte hoopt, zullen de Bossche Heineken wandelaars weer met veel genoegen en succes aan de geplande tochten deelnemen. Nieuwe leden zijn van harte welkom! Namens het bestuur van de W.S.V. „Heineken 's-Hertogenbosch" L. J. van Rhijn, voorzitter P. G. M. Derde, secr.-penningmeester Café „De Herberg", nabij het H.B.B.-terrein gelegen, dat over enige tijd verdwijnen moet. De veestapel van H.B.B. met de heer S. Kou wen, die behalve de schapen ook de terreinen van onze Rotterdamse voetbalclub verzorgt. Het lammetje Simon is naar hem genoemd. H.B.B.-lam Simon wordt in „De Herberg" grootgebracht Enige maanden geleden heeft de vee stapel van onze Rotterdamse voetbal club H.B.B. de „gebruikelijke" uit breiding ondergaan. (Zoals we reeds eerder schreven, bezit H.B.B. enkele schapen, die a) het gras scheren; b van tijd tot tijd zelf geschoren wor den en c) zich geregeld vermenigvul digen. Dit alles draagt enigszins bij tot de kasmiddelen van onze Rotter damse voetbalclub). Van de acht lammetjes, die dit voor jaar geboren werden, bleven er vijf in leven. Eén van die vijf dankt zijn voortbestaan aan de waardin van „De Herberg", het op een steenworp af stand van de voetbalvelden gelegen café, waar hoe kan het haast anders Heineken getapt wordt. Het lammetje, dat door zijn moeder aan zijn lot werd overgelaten, vond in de echtgenote van de eigenaar, mevrouw Seker, een liefdevolle ver zorgster, die er met veel geduld en ettelijke, ettelijke (zuig)flesjes melk in slaagde de kleine Simon groot te brengen. Simon is nu al een echt huisdier en tevens een aparte attractie van „De Herberg". Dit bij onze voetballers en hun supporters (en bij vele anderen) welbekende café heeft enige tijd ge leden een geheel ander, Oudhollands interieur gekregen, dat de moeite van een bezoek zeker waard is. Echter, wie Simon en „De Herberg" wil zien, moet niet al te lang wachten. Reeds geprojecteerde uitbreidingen van het wegennet ter plaatse zullen de heer Seker nopen over enkele jaren zijn herberg op te heffen. En Simon? Wel, die zal toch eens ook de wei in moeten!

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 23