PERSONALIA BUITENLAND 25-JARIG JUBILEUM M. LÖWENSTEIJN ons blad, echter onder heel wat pret tiger omstandigheden, namelijk als zilveren jubilaris van de afdeling expeditie van onze brouwerij in de hoofdstad. Na de ontvangst bij de directie, vrij dagmorgen 12 april jl., volgde 's mid dags in de kantine de viering van het jubileum. Door verschillende omstan digheden, onder andere door het feit, dat de officiële datum op Tweede Paasdag viel, moest de viering naar deze dag verschoven worden en dit hield in dat wegens de drukte in verband met de komende feestdagen de belangstelling niet zo groot was als zij anders geweest zou zijn. In zijn toespraak tot de zilveren ju bilaris van de afdeling expeditie noemde de heer Lindeman het een verdienste wanneer iemand 25 jaar op dezelfde afdeling werkzaam is. Hij beschreef de jubilaris als een van de stille werkers, die rustig en onop vallend hun taak vervullen. Namens de afdeling expeditie overhandigde de heer Lindeman enkele grammo foonplaten, waarna hij ook het cadeau namens het gehele personeel aanbood, dat eveneens uit enkele (klassieke) platen bestond. Dat de jubilaris een groot liefhebber van mu ziek is, moge blijken uit het feit dat hij de inhoud van de „directie-envel- lop" had bestemd voor de aankoop van een platenspeler. DANKBETUIGINGEN Langs deze weg wil ik, mede namens mijn echtgenote, mijn hartelijke dank betuigen aan de directie, bedrijfsleiding, bazen en collega's voor de vele blijken van belangstelling, onder vonden bij mijn 40-jarig dienstjubileum op 22 maart 1963. U kunt er allen van overtuigd zijn, dat deze dag voor ons onvergetelijk zal blijven. P. M. KERSBERGEN Hiermede betuig ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank voor de belangstelling ondervonden bij mijn 40-jarig jubileum. H. J. VERVAT Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank, mede namens mijn vrouw en kinderen, aan directie, chef, bazen en collega's voor de vele blijken van belanqstelling ondervonden bij mijn 25-jarig jubileum. M. LÖWENSTEIJN Uit Freetown ontvingen wij bericht van een blijde gebeurtenis in het gezin van de heer en mevrouw Van Dam-Hille Ris Lambers, waar op 18 maart een dochter, Johanna Christina Carolina, werd geboren. Na zijn werkzaamheden als Installation Manager van de nieuwe brouwerij in Freetown beëindigd te hebben, vertrok de heer J. J. de Viet op 23 maart met zijn gezin via Las Palmas naar Nederland. Op 28 maart keerde de heer J. A. Koenraad met zijn gezin terug naar Freetown na in Nederland zijn verlof te hebben doorgebracht. Mevrouw E. Welmers-Stok arriveerde op 28 maart met haar kinderen uit Kaduna in Nederland. Op 29 maart keerde ir. H. A. van de Stadt met zijn gezin naar Nederland terug, na voltooiing van zijn werkzaamheden als Installation Manager te Kaduna. Ir. A. J. Kruidenier vertrok op 31 maart naar Italië, waar hij na een inwerk- periode de functie van brouwmeester te Taranto zal gaan bekleden. Op 1 april reisde ir. L. W. R. Hendrikx via Milaan naar Triest, waar hij als brouwmeester bij Birra Dreher S.p.A. zal fungeren. Na zijn taak te hebben overgedragen aan ir. J. J. Constandse, vertrok de heer E. Mol met zijn gezin op 1 april uit Singapore met verlof naar Nederland. Eveneens op 1 april vertrok de heer E. W. Roco met zijn gezin naar Nederland, na beëindiging van zijn werkzaamheden in Singapore. De heer H. Ekkelboom reisde op 8 april met zijn vrouw uit Freetown naar Ne derland voor het doorbrengen van verlof. Op 11 april arriveerde de heer J. van Eerbeek uit Congo met verlof in Nederland. Gelijktijdig keerde ook de heer H. Roodenburg uit Boraa in Nederland terug. De heer P. Phaff en zijn vrouw arriveerden eveneens op 11 april uit Freetown met verlof in Nederland. De heer G. den Hoed, voorheen gestationeerd te Lagos, verliet onze dienst op 11 april. Op 14 april reisde de heer P. J. A. Suykerbuyk met zijn gezin, na genoten verlof, weer terug naar zijn standplaats Kaduna. De heer P. J. Trum vertrok op 16 april naar Taranto, teneinde aldaar te assis teren bij de montage van de nieuwe bottelarij. De heer C. Allport werd op 18 april overgeplaatst van Kumasi naar Freetown, alwaar hij de functie van Production Manager zal vervullen. Ir. B. A. Horstman vertrok op 18 april met zijn gezin uit Kumasi met verlof naar Nederland. Op 20 april reisde de heer A. L. M. van Rijn uit Kaduna naar Nederland voor het doorbrengen van zijn verlof. De heer F. Mulder vertrok op 21 april naar Lagos, waar hij als machinist in dienst trad van Nigerian Breweries Ltd. 17 De heer H. J. Vervat te Rotterdam schreef op 12 april 1963 eveneens veertig dienstjaren achter zijn naam. Op 12 april jl. vierde de heer M. Löwensteijn van de Amsterdamse expeditie zijn zilveren jubileum. De oplettende lezer zal zich herinne ren, dat hij de naam Löwensteijn nog niet eens zo lang geleden in de ko lommen van ons Verse vat is tegen gekomen. In het meinummer van 1962, nu precies een jaar geleden dus, plaatsten wij een verhaal over „Het leven op de brouwerij gedurende de bezetting", waarin ook een bijdrage uit Amsterdam was opgenomen. Op de twee foto's nu, die hierbij waren afgedrukt, stond de heer Löwensteijn afgebeeld. Nu verschijnt hij weer in

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 19