Voorzitter Schermvereniging „Heineken"- Den Bosch boekt fraaie persoonlijke successen vonden in „Huize Overdonk" te Dongen, waar „Pils" liefdevol is op genomen in het privé dierenpark, dat men er daar, tot genoegen van de patiënten en de interne weeskinderen, op na houdt. Op bijgaande foto ziet u het moment waarop „Pils" door de heren M. Hoofs (midden) en J. Moors, resp. voorzitter en 2e voorzitter van het tamboercorps, wordt overgedragen aan broeder overste Zacheus. De ge hele personeelsstaf bestaat uit broe ders, zodat we ons wat de verzorging van „Kees" betreft beslist geen zor gen behoeven te maken. Naarstig speuren we op het ogenblik naar een waardige opvolger van onze trouwe, gehoornde viervoeter, die ons in zijn hele loopbaan niet eenmaal in de steek heeft gelaten. Integendeel, hij was steeds een sieraad voor ons corps. Vanaf deze plaats danken wij „Pils" voor de bewezen diensten en wensen hem nog vele grasrijke jaren toe. Misschien komt hij nog wel in aan merking voor het predicaat „erelid", hetgeen de bekroning zou zijn van zijn voortreffelijke „mascottewerk". P.S. Wie geeft ons 'n tip voor 'n nieuwe bok? H. K. F. Eggly secr. tamboercorps De heer J. H. C. Mosmüller, voor zitter van de schermvereniging „Hei neken", tevens penningmeester van de Bossche Schermvereniging „De Troubadours" en lid van de Kon. Onder-Officieren Schermbond (K.O.O.S.) heeft onlangs enkele prachtige resultaten behaald, evenals zijn echtgenote, mevrouw Th. M. A. M. Mosmüller- Beukers. De heer Mosmüller, die bekerhouder was op floret van de K.O.O.S., district Zuid, bezette op de in december van het vorig jaar gehouden districtskam pioenschappen van de K.O.O.S. de tweede plaats. Op 9 februari jl. kwa men de vier bestgeplaatsten van elk district te Utrecht in de finale tegen elkaar uit. Het mag zeker een schit terende prestatie worden genoemd, dat de heer Mosmüller uit deze strijd als ongeslagen kampioen tevoorschijn kwam. Het feit, dat de heer Mos müller één dag later in de legerplaats Oirschot voor de vijfde achtereen volgende maal het Zuid-Nederlandse Burger Schermkampioenschap op zijn naam bracht, is toch wel een duidelijk bewijs van zijn grote capaciteiten in deze tak van sport. De onderafdeling schermen van Hei- neken's Personeelsvereniging kan met recht trots zijn op deze bijzonder mooie prestaties van haar voorzitter, zoals ook zijn collega's van de af deling electrotechnisch onderhoud dit kunnen zijn. Als Bossche correspon dent van ons personeelsblad wens ik de heer Mosmüller gaarne van harte geluk en ik meen dit tevens uit naam van alle Bossche Heineken-mensen te mogen doen. Tot slot richt ik nog even de schijn werper op mevrouw Mosmüller. Daar zij op de eind januari jl. te Rotter dam gehouden 2e klasse kampioen schappen van Nederland vierde is geworden, promoveerde mevrouw Mosmüller naar de le klasse. Door deze prestatie, die zelfs nog op het televisiescherm is geweest, is deze sportieve vrouw de enige „Zuider- linge", die in de le klasse uitkomt. Zij eindigde als 8ste in de finale van het le klasse kampioenschap, dat op 24 februari jl., eveneens te Rotter dam, werd gehouden, terwijl het meest recente succes door mevrouw Mosmüller werd geboekt op 24 maart jl., toen zij 7de werd in het St. Jan's Basiliek Tournooi in Brabants hoofd stad. Ook naar haar gaan onze harte lijke felicitaties. Hierbij treft u nog een aardige trainingsopname van dit sportieve echtpaar aan. Onze welge meende wensen voor nóg meer suc cessen in de toekomst! vRh. 17

Vers van 't Vat | 1963 | | pagina 19