JAARFEEST HEINEKEN DEN BOSCH Heineken familie en zij werden met enkele hartelijke woorden van de voorzitter van de Personeelsvereni ging, de heer Van der Geld, welkom geheten. In zijn toespraak richtte de heer Van der Geld zich ook in 't bij zonder tot de heer Van Renswoude en mej. Van Uden, die dit jaarfeest voor de laatste maal meevierden, in verband met het verlaten van onze dienst. De heer Van der Geld memo reerde hun grote verdiensten voor de personeelsvereniging, waarvan zij van de oprichting af deel hebben uitge maakt. Nadat ook onze directeur, de heer W. Kloppenburg zich nog met een kort woord tot de aanwezigen had gericht, waarbij hij o.a. namens de drie hoofden van dienst het be stuur van de Personeelsvereniging dank had gebracht voor de organi satie van dit feest, kon met de af werking van het programma worden begonnen. Als gevolg van het grote aantal feestvierders, waren voor 't eerst twee zalen in gebruik. Zoals reeds is vermeld, traden de artiesten in een vlot tempo voor het voetlicht. Het aangekondigde optreden van De Drie Jackets werd een groot succes. De liefhebbers van zang en muziek kwamen ook aan hun trekken door het optreden van Anneke Grönloh, de Melody Sisters en de muzikale show van Willy Schobben. Het imi teren van diverse radio-mensen werd door Dick Engelbracht goed gebracht. Kortom, uit het applaus van het pu bliek aan het einde van de voor stelling kon worden opgemaakt, dat iedereen met genoegen het programma had gevolgd. Hierna kregen de dans liefhebbers volop gelegenheid op de tonen van het orkest „The Glosters" De heer Van Renswoude en mej. Van Uden heffen het glas: Adieu Heineken! In carnavalstemming. Vervolg van pag. 38) Zuid moest dus 6 R spelen. West kwam met Klaveraas en speelde klaveren door. Weet u hoe u dit spel met 't minste risico moet afspelen? schimmer Anneke Grönloh in actie. o.l.v. Peer Severijns en het orkest Willy Schobben hun dansjes te ma ken. Een ware carnavalstemming brak los, toen de vermaarde „Kik- vorschen" met schetterende klanken hun komst aankondigden. Wat kun nen ze toch fijn „carnavallen", die Bosschenaren! Het klokje van ge hoorzaamheid wees eigenlijk veel te vlug het einde van dit geslaagde jaarfeest aan en het kostte dan ook moeite om het Casino vaarwel te zeggen. Aan alles komt een einde, zo ook aan het jaarfeest 1962, waaraan wij allen met veel plezier kunnen terugdenken. vRh. Het traditionele jaarfeest, dat evenals voorgaande jaren weer voortreffelijk was georganiseerd door het bestuur van Heineken's Personeelsvereniging 's-Hertogenbosch, werd op zaterdag 27 oktober j.l. in de zalen van het Casino op uitbundige wijze gevierd. Aan deze feestviering was een Vlaams tintje gegeven, daar voor het eerst onze Belgische werknemers ook van de partij waren. Het was dan ook niet verwonderlijk, dat de populaire Vlaamse voordrachtskunstenares, Ju lia de Gruyter, tot de vele artiesten van naam behoorde, die zich in een De Drie Jackets: „Is er nog iemand in de zaal, die een lang, dun autootje wil kopen?" vlot tempo aan het publiek voor stelden. Deze krasse 75-jarige is, net als ons bier, nog best! Ook onze Zeeuwse werknemers waren ditmaal voor 't eerst opgenomen in onze grote

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 41