DE IDEEENBUS Stand der inzendingen per 15 november Amsterdam 109 Rotterdam 175 Den Bosch 224 Totaal 506 Aanmoedigingspremies van 7.50 werden toegekend aan S. A. Brouwer (gistkelder) te Amsterdam, J. C. H. Key (bottelarij), J. v. d. Valk (ziederij) en W. Romein (bott. werkplaats) te Rotterdam en aan C. Kroep (voorman bott.), H. M. Meyer (gistkelder) en G. v. d. Sluys (voorman mech. onderhoud) te Den Bosch. Beloningen zijn toegekend aan: Amsterdam J. Moes, alg. werkplaats: aansluiting van reserve-doseerpomp op beide Nia gara-filters, waardoor aanschaf extra pomp over bodig en oponthoud bij storing uitgesloten werden. Beloning 22,50. A. L. de Bruin, ziederij: aanbrengen van watersproeiers met pompje in bosteltrechter. Beloning 10, A. J. Bracke, alg. werkplaats: vervanging van de bactosterm door een verfspuit voor het ontsmetten van tanks met formaline. Beloning 16, C. Stolwijk, vervanging van de 3-delige nylon flessenkoppen van de Dawson inpakmachine door de flessen koppen van de Luxemborg inpakmachine, waar door o.a. daling van storing. Beloning 32,50. Rotterdam J. A. J. Bosman, bottelarij: vermindering van breuk bij het inpakken door aanbrengen van rubber strippen. Beloning 125, J. Postma, bottelarij: wijziging van dozenlijmmachine ter voorkoming van scheuren van de doosflappen. Beloning 275,—. C. Romein, alg. werkplaats: de afgesleten flessentafel weer bruikbaar maken door ze te voorzien van stalen snijplaat. Beloning 125, C. Romein, alg. werkplaats: het repareren van het slot van de flessenhouders door ze te voorzien van een uitwisselbare ring. Beloning 60, W. H. van Berkel, bottelarij: Het vergemakkelijken van de correctie van fout geplakte etiketten. Beloning 25, W. H. van Berkel, bottelarij: het mechanisch losborstelen van pakken etiketten. Beloning 25, Th, J. v. d. Heijden, machinekamer: Het aanbrengen van een verbetering in de koel installatie. Beloning 15, F. v. d. Bosch, alg. werkplaats: Het verbeteren van de beveiliging van de elek trische trijs aan het ziederijgebouw. Beloning 25, W. P. van Vlissingen, legerkelder: Het verbeteren van het luchtgehalte in het bier. Beloning 25, C. Romein, bottelarij werkplaats: Het verbeteren van de dozenmerkrollen. Beloning 10, H. M. Smael, ten tijde van inzending baas legerkelder: Het verbeteren van de gebouwencodering. Beloning 25, E. P. Woldendorp, technische inkoop: Het aanbrengen van een zoemer bij de boekenlift. Beloning 15, C. H. Groote, mechanische aministratie: Het verbeteren van de werking van de scheur- machine in de ponskamer. Beloning 10, Den Bosch G. F. Hage, machinekamer: verbetering aan werkblok van HH3 cilinders. Beloning 10, P. Koreman, voorman werkpl. bottelarij: flessenwissel, die het mogelijk maakt colonne 4 op 50 capaciteit met 1 vuiler te benutten. Beloning 50, J. J. van Soestbergen en P. van Esch, onderhoud: een kabelbeschermer en glasverdeler bij de glassilo. Beloning 10, J. van Rijn, bottelarij: verbetering aan de uitloop van de Cemco. Beloning 50, D. Vogels, bottelarij: verbetering aan schouwlamp. Beloning 10,

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 39