1962 Jumping Amsterdam Op zaterdag 27 en zondag 28 oktober jl. werd in het nieuwe R.A.I.- gebouw in de hoofdstad de Jumping Amsterdam 1962 gehouden. Zoals bekend is, heeft ons concern verscheidene banden met dit internationaal bekende en befaamde concours hippique, dat dit jaar zijn eerste lustrum vierde. Ook deze keer heeft Heineken weer een belangrijke bijdrage geleverd tot het welslagen van de Jumping Am sterdam. Zo is er onder andere zeer veel materiaal, waaronder een grote hoeveelheid pallets, geleverd voor de inrichting van de stallen. De deelnemende ruiters brachten hun waardering voor deze inrich ting tot uitdrukking in het compliment „dat zij deze stallen be schouwden als de beste, die in Europa bij dergelijke concoursen te vinden zijn". Verder kwamen natuurlijk onze vier Amsterdamse brouwerijpaarden, extra gepoetst en fraai bepluimd, weer in actie om tussen de ritten door de piste te egaliseren. In de voorhal was een grote Heineken bar ingericht, die gedurende de beide dagen een talrijk bierminnend publiek trok. Deze bar was bijzonder origineel van opzet, geheel rond met een middellijn van ongeveer tien meter, en uitgevoerd in zeer decoratieve steen. Op de tweede dag van de Jumping, zondag 28 oktober jl., werd verreden het Jachtspringconcours om de Grote Prijs van Nederland, die ook dit jaar weer beschikbaar was gesteld door Heineken's Brou werijen Nederland N.V. Aan het einde van dit geslaagde hippische festijn reikte onze directeur, de heer C. W. van de Griendt, de ere prijs, een siiertonnetje, uit aan de Engelse ruiter Tom Brennan, die met het paard Killrush winnaar werd van het Jachtspringconcours. De heer Van de Griendt overhandigde een siertonnetje, als tastbare herinnering, aan de Engelse ruiter Tom Brennan, de winnaar van het Jachtspringconcours. Rechtsboven: Onze vier Amsterdamse brouwerijpaarden in actie bij het egalise ren van de piste. Boven: Ook Z.K.H. prins Bernhard, hier vergezeld van dokter Tetzner, de voor zitter van de Jumping Amsterdam, woon de het dchtspringconcours bij. Rechts: Een bijzonder aardig intermezzo vormde het optreden van de hackneys. I »"V> IIIV

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 27