Europese honkbalkampioenen bij Heineken Reünie Bij de tapkist in de raadskelder. V.l.n.r. Roel Hopman, Boudewijn Maat, Teun de Groot, Ton Terneuzen, Hugo Walker, Doby Peters. HEINEKEN VERWERFT BELANG IN BROUWERIJ OP MARTINIQUE Amsterdam, 29 november 1962. De N.V. Cobra, waarvan Hei neken Internationaal N.V. de meerderheid der aandelen bezit, heeit een belang ver worven in de Brasserie Lor raine S.A. te Fort-de-France op het eiland Martinique, een der Franse Kleine Antillen. Heineken zal gaan optreden als technisch adviseur van dit bedrijf. In de raadskelder van de brouwerij te Amsterdam vond op 17 november een reünie plaats van de honkbalploeg, die deze zomer het Europees kampioenschap en daarmee voor het eerst de Heineken trofee gewonnen heeft. Een groot deel van de ploeg, het gehele bestuur van de Ko ninklijke Nederlandse Honkbalbond en vele officials, die na de inspannende en roemruchte julidagen niet meer bijeen waren geweest, verzamelden zich om nog eens gezellig na te kaarten over het behaalde succes. Er werden veel woorden van lof gesproken en herinneringscadeaus uitgedeeld. Met zichtbaar genoegen bekeek men de lange reeks van foto's van de wedstrijden en van het slotfeest die langs de wand van de raadskelder waren opgesteld. Het was gezellig: Wij kunnen niet anders dan hopen dat de fraaie Heineken trofee de komende jaren niet onze grenzen over zal gaan. Eerlijk gezegd rekenen wij er een beetje op. V.l.n.r. de scheidsrechters K. Hetem en J. Pleit en speler Flip Lecuivre bekijken de foto's. Een geanimeerd gesprek tussen v.l.n.r. Boudewijn Maat, Jacques Notebaard (journalist), Otto Sterman (verzorger van het Nederlandse honkbalteam), Doby Peters (op de rug gezien), Ton Terneuzen en Teun de Groot. 24

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 26