BELGIË Heineken bier voor de „Celerina" Aan boord van de „Philidora" ZWITSERLAND Zoals u zich ongetwijfeld zult her inneren, was de naam van het Zwit serse s.s. „Celerina" enige tijd geleden op aller lippen wegens de spectacu laire redding van overlevenden van het op zee verongelukte Amerikaanse vliegtuig. De bestemming van het schip was Antwerpen. Enkele dagen later werd daar nevenstaande foto gemaakt met op de voorgrond een partijtje Heineken bier, dat gereed staat om naar de „Celerina", die u op de achtergrond ziet liggen, te worden gebracht. Sinds enige tijd wordt ons bier in Zwitserland ook in de winkels verkocht, in tegenstelling tot vroeger, toen het alleen in hotels en dergelijke verkrijgbaar was. De op de foto afgebeelde etalage van de firma Kurz in Zurich geeft een indruk van de aantrekkelijke wijze waarop ons produkt aldaar getoond wordt. In het grote warenhuis Jelmolite te Zürich was onlangs een Heineken stand opgebouwd, die veel belangstelling trok. Op de foto onder ziet u enkele heren, die onze belangen in Zwitserland behartigen. Van hen willen wij speciaal noemen de heer Hans U. Bon, onze generaal-agent (links op de foto) en zijn procuratiehouder, de heer Gilgen (geheel rechts). Toen 2e werktuigkundige A. B. Aljet enige tijd geleden aan boord van de 47.000 tons Shell- tanker „Philidora" zijn verjaardag vierde, was de bar, waar het feest plaatsvond, onder an dere versierd met Heineken bierblikjes, die daar in groten getale worden omgezet (foto links). 6

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 8