DE IDEEENBUS POST OP WIELEN Een gedeelte van ons Bossche kantoor heeft nu onderdak gevonden op de lin kervleugel van de kantine. ge kosten een belangrijke verbete ring tot stand worden gebracht. Het vestigen van de afdelingen in de nieuwe lokaliteiten maakte een hergroepering van de bestaande in deling van het kantoorgebouw mo gelijk, hetgeen de efficiënte werk wijze ten goede zal komen. Te uwer informatie diene, dat naar het op de exterieur-foto van het kantoor op rechts zichtbare „plat formpje" inmiddels een brandtrap is aangebracht. De afdelingen, die achter de diverse bovenramen zijn gehuisvest, zijn van links naar rechts: loonadministratie (één en kel en één dubbel stel ramen), per soneelszaken (de heer IT. J. G. A. Kuilder en mej. A. M. C. C. van Erven), secretaresse chef perso neelszaken (mej. D. H. A. M. Ver hoeven), chef personeelszaken (drs. J. H. Ouderdorp) en op de hoek de chef interne dienst (de heer J. G. Hoogstraten). De beide an dere foto's geven u een kijkje „bin nen", nl. de loonadministratie en de gang, waar u aan de linkerzijde de glazen wand van de kantine ziet en aan de rechterzijde de deu ren van de verschillende kamers. Op de foto van de afdeling loon administratie ziet u van links naar rechts: mej. L. E. M. Piasmans, de heer A. J. M. van Litsenburg, mej. R. Landman, de heer W. J. Beek mans (op de voorgrond), mej. G. J. H. M. Spermon en ten slotte de chef, de heer C. F. M. Verbiesen. Van harte proficiat met uw nieuwe huisvesting allemaal en werk er met plezier! vRh Stand van het aantal ingezonden ideeën per 15 oktober 1962: Amsterdam 105 Rotterdam 170 Den Bosch 224 Totaal 499 Beloond werd het idee: vereenvoudiging van de tel- apparatuur voor gespoelde fus ten door gebruikmaking van micro-switchers. De beloning is 25,De inzen ders waren de heren G. Dooyen- weerd en C. A. Luyben van de Algemene Werkplaats, brouwerij Amsterdam. In navolging van de grote P.T.T. heeft de postkamer in Den Bosch onlangs een wagentje in gebruik genomen, waarmee de veelal grote hoeveelheden post snel en gemakkelijk tot in alle uithoeken van de brouwerij worden bezorgd. Onze postbestellers in Den Bosch, Hans Thannhauser, Piet Kuypers en Theo Kropman, die voorheen met zware tassen beladen van afdeling tot afde ling gingen, gebruiken nu om beurten het wagentje om hun rondjes (totaal acht over het terrein en vier in het kantoor) te lopen. Op de foto ziet u Hans Thannhauser met de nieuwe aanwinst van de post kamer. Het wagentje, dat van Ameri kaanse makelij is en rechtstreeks uit de V.S. werd geïmporteerd, heeft twee metalen bakken, waarin eventueel ook andere zaken als kantoorbehoeften en reclamemateriaal kunnen worden vervoerd. Het heeft onder andere een handrem en is zo geconstrueerd, dat er ge makkelijk allerlei hindernissen mee genomen kunnen worden. Met recht kan men in Den Bosch nu zeggen: Onze postbe zorging loopt op rolletjes!

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 5