PERSONALIA BUITENLAND Diversevaatjes Fruitcorso te Tiel Na de heer E. K. P. Daniel als bedrijfsleider te hebben afgelost, keerde de heer H. J. Musiol op 19 september uit Caracas terug naar Europa. De heer en mevrouw Dijkstra-Lieben te Fort de France/Martinique werden op 22 september verblijd met de geboorte van een dochter, Frisia Alycke. Na genoten verlof keerde de heer E. R. Meijers met zijn gezin op 27 sep tember terug naar Lagos. Op dezelfde dag vertrok mevrouw A. Koenderink-Peusken naar Aba om zich daar weer bij haar man te voegen. De heer H. H. E. Slootemaker reisde op 28 september naar Usumbura waar hij als machinist in dienst trad van de Brasseries, Limonaderies et Malteries Africaines S.A. Op 29 september aanvaardde de heer C. Kooyman met zijn vrouw de terugreis van Kuala Lumpur naar Nederland. Een blijde gebeurtenis vond plaats in het gezin van de heer en mevrouw Koenraad-Kostermans, waar op 30 september een dochter, Wieka Wil- helmina Maria, werd geboren. Op 2 oktober vertrok de heer H. L. Voogel naar Bukavu om daar als chef-machinist in dienst van Bralima Congo S.C.R.L. te treden. Ir. J. B. R. Schwietert reisde op 4 oktober naar Lagos teneinde ir. A. J. Kruidenier als Production Manager van de brouwerij aldaar op te volgen. Op 11 oktober arriveerden de heer P. J. H. Krebs en zijn gezin met Europees verlof uit Lagos. De heer G. Slootweg vertrok op dezelfde dag naar Freetown, waar hij als afdelingschef bij Sierra Leone Brewery Ltd. werkzaam zal zijn. Op 14 oktober reisde de heer R. Koppenol met zijn vrouw weer terug naar Kaduna na in Nederland hun verlof te hebben doorgebracht. Met hetzelfde vliegtuig vertrok ook mevrouw A. Hirt-Fdagenaars met haar dochtertje naar Kaduna. De heer M. Krouwer vertrok op 16 oktober uit Léopoldville met Euro pees verlof naar Nederland. Op 17 oktober werd de heer P. Phaff van Kumasi overgeplaatst naar Freetown. Mevrouw V. A. Allport-Bishop reisde op 17 oktober met haar zoontje via Londen naar Kumasi, waar haar man sedert kort werkzaam is. (Gratis advertenties van en voor het personeel. Opgaven indienen bij de redactie, Rotterdam, onder vermelding van naam, brouwerij, telefoonnummer of (tevens) het volledige huisadres). Te koop: MODERNE MIDDEN- STANDSWONING, bevattende grote woonkamer, ruime keuken, hall, 3 slaapkamers, douche, zol der, tuin en schuurtje; gelegen: Mauvestraat 8, Zwijndrecht (18 minuten per trein van Rotterdam Blaak). LEEG TE AANVAAR DEN PER 1 MEI 1963. Prijs nader overeen te komen. G. Veld huizen, Mauvestraat 8, Zwijn drecht, tel. 01850-28929. Muziekminnaars, een buitenkans je! Te koop: een 3U stringbass met foudraal. Bent u zelf niet string- bass-minded? Wellicht heeft u een vriend of kennis, die in uw plaats graag dit instrument wil kopen! Het is te bevragen bij de heer A. Kley, afd. budgettering, Rot terdam, toestel 327. Te koop: z.g.a.n. Spaanse gitaar met hoes. Te bevr. bij mej. Mol huizen, toestel 62, Den Bosch. DANKBETUIGING Mede namens mijn vrouw dank ik directie, chefs, collega's en allen, die mijn afscheid van de brouwerij tot een onvergetelijke ge beurtenis hebben gemaakt. P. MEERTENS Op 22 september jl. nam de Vario- maton deel aan het Fruitcorso te Tiel in samenwerking met ons tamboer korps uit Den Bosch. Ons tamboerkorps, gevolgd door de Variomaton, oogstte ook nog bijzon der veel succes bij de bevolking van Tiel met een zelfstandige mars, die door het centrum van de stad werd gemaakt. Na afloop werd iedereen op vorste lijke wijze bij onze agent, de heer Fooien, ontvangen, waar de nodige hoeveelheid „koel helder Heineken" klaar stond. De medewerking die is gegeven door de heer Fooien bij de organisatie van dit alles en de ontvangst tot slot kunnen niet genoeg geroemd worden. 9

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 11