GASTENBOEK Bezoek Nigeriaanse studenten Eind augustus ontvingen wij in Amsterdam enkele gasten uit Nigeria, een vijftal studenten, uitgezonden door de Nigerian Ports Authority, die in de toekomst allen leidende functies gaan bekleden in de ver schillende havens van hun land. Deze „managements cadets" brach ten, na een studieverblijf van een maand in Rotterdam, een bezoek van veertien dagen aan Amsterdam, teneinde ook daar de speciale facetten van de haven, installaties, diensten en bedrijven, te be studeren. Op de laatste dag van hun verblijf waren zij de gasten van Heineken Amsterdam. Bij dit bezoek waren ook de superintendent van de haven van Lagos mr. Agoro en diens broer, beiden gekleed in de nationale klederdracht, en een vertegenwoordiger van de vereniging „De Amsterdamse Haven" aanwezig. Na een uitgebreide bezichtiging van het Amsterdamse bedrijf werd het gezelschap op de brouwerij een lunch aangeboden. Daarna maakten de gasten een ritje met de Variomaton. Ter afsluiting van het bezoek van de Nigeriaanse studenten aan ons land, vond aan het einde van de middag in de raadskelder van de Amsterdamse brouwerij een afscheidsreceptie plaats. Foto linksboven: Mr. Agoro en zijn broer kwamen zelf achter de tapkast staan om een proeve van ons bier te nemen. Onze Arie Bakker en Piet Claas- sen kijken met veel plezier toe. Foto boven: Na de lunch maakten onze Nigeriaanse gasten een ritje met de Va riomaton. Foto links: Tijdens de afscheidsreceptie, die aan het einde van de middag in de raadskelder van onze Amsterdamse brouwerij werd gehouden. 4

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 6