Mogen wij u voorstellen Nieuwe reclamechef: de heer E. C. Arendsen De heer A. R. J. Zantman hoofd commerciële dienst brouwerij 's-Hertogenbosch Zoals in ons vorig nummer reeds op grond van een Directiemededeling is aangekondigd, heeft de heer A. R. J. Zantman op 1 oktober jl. de functie van hoofd commerciële dienst brouwerij 's-Hertogenbosch aan vaard en is als zodanig de heer K. W. Berkemeier opgevolgd, die deze post tijdelijk bezette. Hoewel de heer Zantman al een enkele maal ,,in het nieuws" van ons personeelsorgaan is geweest, vinden wij het prettig hem thans min of meer officieel aan u voor te stellen. De heer Zantman werd in 1914 te Amsterdam geboren, waar hij met succes de middelbare school bezocht. Na een vooropleiding bij onze brouwerij in ons land vertrok de heer Zantman op 1 januari 1951 naar Indonesië. Van zijn woonplaats Djakarta uit reisde hij vier jaren lang door het land, waarvan de naam voor velen van ons uit de schooljaren nog bekend is als de „Gordel van Smaragd". Hij heeft daar, in samen werking met onze agenten, de verkoop van ons produkt gestimuleerd. Nadat de familie Zantman in 1955 enige tijd van een welverdiende rust in ons land had genoten, was de heer Zantman gedurende 2/o jaar op onze hoofdstedelijke brouwerij werkzaam, deels bij de binnenlandse verkooporganisatie, deels bij de afdeling export. Als het woord export wordt genoemd, is het niet verwonderlijk, wanneer we vernemen, dat de heer Zantman enige oriëntatiereizen maakte naar het Caraïbische gebied, waarheen hij in januari 1958 werd uitgezonden, als opvolger van onze toenmalige inspecteur, de heer D. Ruijter-Wijtsma. Tijdens zijn aanwezigheid in de West heeft de heer Zantman het uitgestrekte Caraïbische gebied doorkruist met het doel onze verkoop daar te bevorderen. In mei van dit jaar keerde hij met zijn gezin opnieuw naar het vaderland terug. Dit gebeurde om hem de gelegenheid te geven zich voor te bereiden op het aanvaarden van zijn functie als hoofd commerciële dienst te 's-Hertogenbosch. Wij wensen hem veel succes in zijn nieuwe werkkring Op 1 oktober 1962 heeft de heer E. C. Arendsen, als opvolger van de heer J. G. Timmer, zijn werkzaamheden als hoofd van de afdeling reclame aangevangen. De heer Arendsen werd in 1921 te Amsterdam geboren. Hij doorliep de middelbare school te Alkmaar, waarna hij een driejarige gespecia liseerde cursus (administratie en bedrijfsorganisatie) volgde aan de opleidingsschool der Nederlandse Spoorwegen. Sinds 1948 is hij werkzaam op het gebied van reclame, sales promotion en verkoop. Zo was hij onder meer reclame- en sales promotionchef, later hoofd van de afdeling groothandel, van Remington Rand N.V., en mar keting manager van N.V. Phonogram, de Philips verkoopmaat schappij voor grammofoonplaten. Wij heten de heer Arendsen hartelijk welkom in ons midden en wensen hem veel succes bij zijn werkzaamheden in ons concern. 2

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 4