"Bebito-nieuws" Hengelaars in actie GAAN WE RALLY-RIJDEN Wandelseizoen wordt afgesloten Nu de wintermaanden gaan aanbreken, vangen ook de activiteiten van onze toneelvereniging weer aan. Ditmaal is onze keuze gevallen op een thriller van Agatha Christie, welke wij op 11 januari 1963 ten tonele willen brengen. Zoals gewoonlijk zijn onze repetitie-avonden op woensdagavond in de collegezaal van het T.B.B.-gebouw, Isaac Hubertstraat, Hoewel het wandelseizoen eigenlijk nog wel voortduurt tot medio december, ligt het in de bedoeling, dat onze wandelclub nog slechts aan twee of drie tochten zal deelnemen. Met het oog op de weers omstandigheden heeft het bestuur dan ook besloten omstreeks half oktober het wandelseizoen voor onze wandelclub af te sluiten. Het bestuur heeft het genoe gen u te kunnen mededelen, dat deze afsluiting enigszins feestelijk gevierd zal worden! Het plan is nl., dat wij met een zo groot mogelijke groep zul len kunnen deelnemen aan de Herfst- Bostocht te Amsterdam, op zaterdag 20 oktober a.s. Naar verluidt moet het daar prachtig wandelen zijn en het feestelijk tintje zal dan liggen in het feit, dat de Bossche Heineken tippelaars na afloop van de tocht op de brouwerij zullen worden ontvangen. Dat wij ons daar zeer op verheugen, behoeft geen betoog. Wij herinneren ons nog maar al te goed, hoe gezellig het was, toen wij op 7 april jl. te gast waren in de raadskelder van de brouwerij te Rotterdam! Het bestuur zal trachten tijdig nadere bijzonderheden over de komst van W.S.V. Heineken Den Bosch naar Amsterdam, door middel van een circulaire, speciaal bestemd voor de hoofdstedelijke employe's, bekend te maken. Wij zijn ervan overtuigd, dat zich onder hen wel enige wandelenthou siasten bevinden en het zou bijzonder prettig zijn, indien daardoor hartelijke maar ook nuttige wandelcontacten gelegd konden worden. Dan wil ik nog gaarne een helaas ge maakt „abuis" uit de weg ruimen. In een vorig nummer van Vers van 't Vat is een verslag gepubliceerd over onze deel name aan de Vierdaagse. Daarin is o.a. van 20.00 uur tot ongeveer 23.00 uur, en wij nodigen u gaarne uit daar eens een kijkje te komen nemen. Tevens houden wij ons aanbevolen voor nieuwe aanmeldingen van werkende en ondersteunende leden, teneinde een ver dere bloei van onze vereniging te ver zekeren. Uw opgave kunt u richten tot mej. M. Schönberger, secretaresse van onze Heineken toneelvereniging „Bebito" te Rotterdam. verwezen naar een afgedrukte foto van onze groep, die „met melk meer mans was" tijdens de Vierdaagse. Vanwege plaatsgebrek kon bedoelde foto echter niet meer worden opgenomen. Jammer, maar de bedoeling was goed. Mag ik dan be sluiten met u te berichten, dat onze wandelclub, wanneer u dit stukje leest, op 3 oktober jl. haar jaarlijkse leden vergadering heeft gehouden. Een verslag daarvan hoop ik u in het volgende num mer te geven. Amsterdammers, u hoort dus nog van ons en naar ik hoop komen er in het vol gend wandelseizoen eens een Amsterdam se en een Rotterdamse ploeg naar Den Bosch! Het is prettig ook weer eens iets van onze Heineken-hengelaars te horen. Deze min of meer „geruisloze" onderaf deling organiseerde op zaterdag 22 sep tember jl. een visconcours, waaraan een 65 hengelaars deelnamen. Het werd ge houden in het door de hengelsportver eniging „Heineken" gepachte viswater „Putterse Wiel" te Herven, onder de gemeente 's-Hertogenbosch. Van onge veer tien uur tot bij half twaalf heeft men op het „visfront" gestreden. De vissen bleken niet bepaald „happig" te zijn, getuige wel het resultaat, dat slechts 25 hengelaars er in slaagden vis „op het droge" te brengen. Van het to taal aantal deelnemers aan dit concours kwam ongeveer de helft uit Nieuwkuijk. Zij vormden de leden van de visclub met de zeer toepasselijke naam „Vissersge- duld". Na afloop van dit visconcours bleek het geduld van de Nieuwkuijkse hengelaars goed beloond te zijn, want de eerste 13 prijzen waren voor hen. Maar het is ook plezierig te kunnen vermelden, dat er door enige Heineken-hengelaars nog enkele prijzen werden behaald. vRh Gemotoriseerden vóór Er zijn stemmen opgegaan of het niet mogelijk zou zijn te komen tot het houden van een landelijke rally voor de auto mobilisten onder ons. Bij onder zoek in kleine kring werd dit onderwerp met enthousiasme ontvangen. In welke vorm of onder welke voorwaarden zo'n rally te zijner tijd gehouden zou moe ten wordenis nu nog geen punt van discussie. De vraag op dit moment luidt: Is er onder de automobilisten bij Heineken zoveel animo voor het rallyrijdendat er voldoen de liefhebbers blijken te zijn om aan de organisatie van een een dergelijk evenement te kunnen gaan denkenf Het is onmogelijk de eventueel aanwezige belangstelling voor een rally te peilen door de auto bezitters (voor zover wij ze kennennaar hun mening te vragen. Daarbij komt nog, dat er wellicht ook onder degenen die een motor, scooter of brom fiets berijden, zo veel animo bestaat, dat het ware te over wegen ook deze categorieën aan een dergelijke rally te laten deelnemen. Daarom verzoeken wij een ieder, die aan het tot stand komen van een (auto)rally wil meewerken hetzij als deelne mer, hetzij als controleur!con- troleuse) dit te berichten aan de redactie Vers van 't Vat te Rotterdam. Van de uitslag van deze „enquête" zullen wij u te zijner tijd in ons lijfblad op de hoogte brengen. We zijn benieuwd naar de reac ties. Bent u enthousiast? Pak dan meteen de pen of morgen de telefoon en laat het ons weten! Weerde onze wandelclub zich in de maand juli behoorlijk, in augustus lagen onze wandelaars in het zonnetje aan het strand of beklommen zij voor de afwisseling bergen van de zoveelste categorie. Het officiële wandelseizoen lag stil. 21

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 21