uit binnen- en buitenland Frankrijk Heineken-succes in de 7e Internationale Ronde van West-Brabant voor jongens van 11 tot en met 15 jaar Tijdens de races om de Grand Prix Auto mobile, die op 7, 8 en 9 september jl. te Albi werden gehouden, heeft Heineken op duidelijke wijze acte de presence gegeven. Ons concern had als enige brouwerij een verkooppunt, gemarkeerd door Heine- ken-parasols, waar meisjes in Volendams costuum het publiek bedienden. Verder waren langs de baan op ver scheidene plaatsen spandoeken aangebracht, die als slagzin droegen „Heineken, la Super- bière". (Foto's boven en links). Van 14 tot en met 19 augustus jl. hebben ruim 500 jeugdige wielrenners, onder wisselende weersomstandighe den, in de „Tour de Brabant" hun beste krachten gegeven. De organisatie was in handen van een speciale Com missie uit de V.V.V. Roosendaal en de Stichting Wielercomité Roosendaal. De algehele leiding berustte bij de heer A. A. Rademakers. Na het voor stellen van de ploegen op dinsdag 14 augustus volgde een rondrit van de gehele karavaan door Roosendaal. Daarna was het opstellen op de Markt, waar de vlaggen werden ge hesen en de volksliederen van de deelnemende landen werden gespeeld. Alles „heel echt" dus! Onze brouwerij had een uit 15 jongens bestaande ploeg geadopteerd, die u hierbij „in het beeld" ziet. Reeds na de eerste étappe stond de Heineken- ploeg in het ploegenklassement boven aan en zij zou dit fraaie succes conti nueren. In de einduitslag van het ploegenklassement nam Heineken dan ook de eerste plaats in met 3514 pun ten. Proficiat!

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 13