Heineken nieuws Fruitcorso te Goes Onverwachts bezoek in Caracas Aan het bekende Fruitcorso te Goes, dat op 15 september jl. door de straten van dit Zeeuwse stadje trok, werd ook deelgenomen door onze reclamewagen uit Amsterdam. Onze Bossche brouwerij was eveneens ver tegenwoordigd en wel door het tamboer korps, dat een belangrijk aandeel had in de muzikale omlijsting van deze fruitmanifes- tatie. Het corso telde in totaal 41 deelnemers, 19 praal- en 22 reclamewagens. In laatstge noemde categorie heeft de Heinekenwagen, getrokken door onze Amsterdamse paarden, met op de bok koetsier C. van Merriënboer, de eerste prijs behaald. Deze bestond uit een zilveren beker, aangeboden door druk kerij „Phoenix" te Goes. Zaterdag 11 augustus 1962 kreeg de Cerveceria Heineken de Vene zuela onverwachts bezoek van tachtig manschappen van de Engelse oorlogsbodem „H.M.S. Blaké". De chauffeurs van de twee bussen van de Venezolaanse marine, die opdracht hadden de Engelse Jantjes Caracas te laten zien, waren op de goede gedachte gekomen om een bezoek aan de brouwerij in het programma op te nemen. De onverwachte gasten werden direct welkom geheten en waren na enige minuten allen voorzien van heerlijk, helder, Venezolaans Heineken bier en de nodige hartige versnaperingen. Zij raakten al gauw in een vrolijke stemming, vooral toen er enige bekende plaatjes werden gedraaid. Twee matrozen imiteerden, zoals u op de foto linksonder kunt zien, een reclameplaat. De foto rechtsonder geeft een overzicht van een gedeelte van het gezelschap. Velen was de naam Heineken welbekend, daar zij het vorige jaar een bezoek aan de brouwerij in Rotterdam gebracht hadden. Na een gezellig samenzijn van ongeveer twee uur verlieten zij al zingende de brouwerij met de belofte overal ter wereld te vragen naar Heineken.

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 12