Verbouwing entree kantoor Den Bosch EEN „OUDE BEKENDE" WEER TERUG BIJ HEINEKEN DEN BOSCH Enkele weken geleden stond-ie er weer: de ooie vaar. Of het „mevrouw" was of „mijnheer", dat weet ik niet. Vroeger was „het echtpaar" steeds bij ons en misschien heeft een Bossche employé toen wel een gedacht: vandaag of morgen wandelt het echtpaar samen met Pils de bok mee met het tambourcorps, al dan niet van een „dekkleedje" voorzien. Echter, een der echtelieden-ooievaars was op zeker moment helaas verdwenen en op een gegeven ogenblik kwam ook de overblijvende „baby-besteller" niet meer opdagen. Totdat opeens tot ieders verbazing en plezier een der ooievaars zich weer waardig present meldde. Zullen we hem of haar nu maar meteen een naam geven, net als Pils de bok? Goed dan, onze Bossche ooievaar dopen we bij deze met de naam Sisi. 't Is ook veel prettiger wanneer je iemand bij zijn naam kunt noemen. Wanneer u deze regels leest is Sisi kennelijk weer een „bestelling" weg brengen, want sinds kort valt er van Sisi niets te bespeuren. We hopen echter, dat Langbeen spoedig weer present zal zijn. VRh. Door de verbouwing is ook de hal ruimer geworden De nieuwe entree van het kantoor van onze Bossche brouwerij. Daar de bouw van een „echt" kantoorgebouw van onze vestiging in Brabants hoofdstad nog wel enige tijd op zich zal laten wachten, is de entree van het huidige houten kantoor enigszins verfraaid. De portiersloge, welke voorheen „los" van het kantoor stond, is nu bij het kantoor getrokken; hierdoor is de hal ook ruimer geworden en heeft de kantoorportier een beter overzicht op de komende, wachtende en gaande „man" gekregen. De portiersloge zelf is keurig geworden. In dit ruime en vernieuwde vertrek zetelt thans ook de nieuwe por tier, de heer H. T. Broeren, die op 1 juli jongstleden in dienst trad van Hcineken. Vele kantoormensen werpen stiekum steelse blikken op het domein van de heer Broeren. „Ziet-ie effe lekker", mompelt menig benauwd-zittende kantooremployé! Maar we gunnen het de heer Broeren overigens van harte! Wij wensen hem veel succes toe in zijn nieuwe werkkring. VRh. De nieuwe kantoorportier, de heer H. T. Broeren, in de loge die bij de ingang is getrokken.

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 5