DIRECTIEMEDEDELING BEDRIJFSBRANDWEER SNELDE TE HULP Los Paraguayos prefereren Heineken De in de Directiemededeling N 14/61 van 20 oktober 1961 aangekondigde wijziging in de organisatie Ver koop Nederland zal met ingang van 1 oktober a.s. voltooid zijn. Op die datum zal de heer A. R. J. Zantman zijn werkzaamheden als hoofd commerciële dienst brouwerij 's-Hertogenbosch aanvaarden. De heer K. W. Berkemeier zal alsdan zijn taak te 's-Hertogenbosch beëindigen en de heer R. M. E. Vestergaard ontlasten van de door deze waargenomen functie van hoofd commerciële dienst brouwerij Rotterdam. De heer J. G. Timmer heeft op 1 maart jl. van de heer C. W. van de Griendt de functie van hoofd commer ciële dienst brouwerij Amsterdam overgenomen en oefent thans bovendien nog de functie van reclamechef uit. Van 1 oktober a.s. af zal de heer E. C. Arendsen, die op 1 juni 1962 in onze dienst kwam, als reclamechef optreden. De heer Arendsen zal zijn domicilie hebben te onzen kantore te Amsterdam. Met ingang van 1 oktober 1962 is de heer A. R. J. Zantman benoemd tot procuratiehouder der vennootschap. Onder verwijzing naar Directiemededeling N 4/62 van 14 maart 1962 wordt voorts ter kennis gebracht, dat met ingang van 1 oktober 1962 aan ir. C. Scheltema, assistent-bedrijfsleider verpakken bij onze brouwerij te 's-Hertogenbosch, beperkte tekeningsbevoegdheid is verleend. Per dezelfde datum komt deze bevoegdheid ten aanzien van ir. L. W. M. Hendrikx te vervallen. Na wolkbreuk boven Rotterdam Na de wolkbreuk, die op donderdag 26 juli jl. grote delen van Rotterdam onder water zette, heeft de be drijfsbrandweer van onze brouwerij aldaar aan ruim tien van onze afnemers hulp verleend door de onder gelopen kelders met de lagedrukspuit leeg te pompen. Er was één kelder bij (in Crooswijk), waarin het water meer dan twee meter hoog stond. De gemeentelijke brandweer was erg ingenomen met deze hulp, daar zij zelf bijzonder druk in de weer was met het leegpompen van de kelders van openbare ge bouwen, tunneltraversen e.d., en nauwelijks tijd had om particulieren te helpen. Het is welhaast onnodig te zeggen, dat de bijzondere service, die de Rotterdamse brouwerij haar klanten bood, door hen op hoge prijs is gesteld. In een radioprogramma, dat enige tijd geleden door een van onze vaderlandse omroepverenigingen werd uit gezonden en waarin onder meer een optreden van Los Paraguayos was opgenomen, vond een kort interview met deze beroemde Zuid-Amerikaanse artiesten plaats. Op de vraag waarvan zij tijdens hun verblijf in Neder land het meest genoten hadden, was het antwoord: „Van de croquetten"Tijdens het gesprek bleek, dat zij onlangs ook in Japan waren geweest. „En wat vond u daar nu het lekkerste„Slangenvlees!" Toen hen ten slotte werd gevraagd, wat zij nu het lekkerste vonden, croquetten in Nederland of slangenvlees in Japan, kwam, heel verrassend, het volgende antwoord: „La bière Heineken!" 2

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 4