Buitenland Rotterdam: 8-5-62 Karin, dochter van J. Sparre- boom, fil. Den Haag 30-5-62 Sylvia S. C., dochter van A. Beije, fil. Den Haag 15-6-62 Thea, dochter van J. de Jong, garage 25-6-62 Ivonne, dochter van J. Over- duin, bottelarijwerkplaats 25-6-62 Petrus H. M., zoon van M. H. P. Mols, garage 27-6-62 Catharina C., dochter van F. H. J. Heyneman, fil. Den Haag 5-7-62 Cornelia M., dochter van J. Verstegen, techn. inkoop 19-7-62 Wouter C., en Korstiaan P., zoons van H. Weeda, ketelhuis 23-7-62 Erik, zoon van C. Rietdijk, loon administratie 24-7-62 Wilma, dochter van T. Dikken, bouwk. werkpl. 28-7-62 Wilhelmus G., zoon van A. van der Draay, mach. kamer Den Bosch: 28-4-62 Marinus F., zoon van M. A. van de Steen, bottelarij 5-5-62 Johannes R. M., zoon van M. van Ham, gistkelder 8-5-62 Hendrikus K. M., zoon van H. K. F. Eggly, machinekamer 25-6-62 Hendrikus P. G., zoon van G. van de Sluys, mech. ondh. dienst 3-7-62 Monique J., dochter van W. L. H. Drijvers, machinekamer 26-7-62 Wilhelmus J. M., zoon van J. M. van Breugel, legkelder 2-8-62 Matthes M., dochter van C. de Blok, vervoersdienst 22-6-62 Yolanda A., dochter van F. M. Verbiesen, loonadministratie 7-7-62 Joyce H. S., dochter van N. G. Kop, inkoop 19-7-62 Jaqueline E., dochter van J. J. de Roode, bottelarij Mutaties: Amsterdam: 1-6-62 drs. O. Kamerling, overgeplaatst van export naar fin. econ. afd. buitenland 11-6-62 drs. G. van Schaik, overgeplaatst van export naar Heineken Ltd., Londen Rotterdam: 12-6-62 J. J. Barendregt, overgeplaatst van personeel in opl. naar pro jectenbureau binnenland 19-6-62 J. Kort, overgeplaatst van per soneel in opl. naar groepsinge- nieurs 1-7-62 H. W. Deelman, overgeplaatst van personeel in opl. naar groepsingenieurs Den Bosch: 1-7-62 Th. G. Hendriks, vertegenw. Horeca, overgeplaatst naar Am sterdam Diploma's: Amsterdam: In juli 1962 slaagde J. A. Schutte voor het Middenstandsdiploma Algemene Han delskennis Rotterdam: In juni 1962 behaalden mej. C. A. J. Ja cobs en mej. S. M. Hordijk, beiden van de afd. corresp. TBB, het diploma En gelse Handelscorrespondentie. In diezelf de maand slaagden P. Koote en M. B. Gerritsma, beiden van de afd. versche pingen, voor het diploma Nederlandse Handelscorrespondentie. Eveneens in juni 1962 slaagde mej. M. C. Bout, mech. afd., voor het Praktijkexa men Moderne Bedrijfsadministratie. In juli 1962 behaalde B. A. Mense, werk voorbereiding, de acte Boekhouden M.O., slaagde P. de Brune, groepsingenieurs, voor het H.T.S.-diploma meet- en regel techniek en behaalde J. T. Willemsen, boekhouding, het diploma Engelse Han delscorrespondentie. Den Bosch: Op 14-7-62 slaagde de heer A. P. Sper- mon voor het „bewijs van toelating voor opleiding N.O.-Akten 2e ged." De heer L. H. G. van de Dungen haalde dit jaar de 3-jarige Middelbare Handels avondschool. Op 27-7-62 slaagde mej. M. E. van Eekert voor het diploma steno. Uit Laos ontvingen wij bericht dat daar op 18 mei een blijde gebeurtenis plaatsvond in het gezin van de heer en mevrouw Kil-Görtzen, waar een dochter, Maria Louisa Elisabeth, werd geboren. De heer R. Koppenol vertrok op 25 juni uit Kaduna met verlof naar Nederland. Op 28 juni reisde mevrouw G. Looman-van 't Wel met haar vier kinderen naar Kumasi. Mevrouw H. H. L. Schilling-Probandt vertrok op 29 juni met haar dochtertje uit Kuala Lumpur naar Europa. Op 3 juli vertrok de heer J. Hirt met zijn gezin uit Aba met Europees verlof. De heer J. H. Kreuger en zijn gezin scheepten zich op 6 juli in Antwerpen in voor de terugreis naar Léopoldville. Wint en Adrie Phaff vertrokken op 8 juli van Schiphol voor een vakantiebezoek aan hun ouders in Kumasi. Na beëindiging van zijn verlof reisde de heer G. Koenderink op 8 juli terug naar Aba. Op 10 juli keerden de heer en mevrouw Van Elswijk-Wallis uit Lagos terug naar Nederland. Eveneens voor een vakantiebezoek aan hun ouders, reisden John en Ab Pellekaan op 12 juli naar Lagos. Tijdens hun verlof in Nederland werden de heer en mevrouw Ten Bruggen Cate- Kaufman op 13 juli verblijd met de geboorte van een zoon, Coen Rikkert. De heer Ten Bruggen Cate reisde op 19 juli terug naar zijn standplaats Lagos. Op 21 juli vertrok Mrs. K. O. Haythornthwaite-Gibson met haar beide kinderen per boot uit Rotterdam naar Singapore. Ir. H. Bults arriveerde op 25 juli uit Singapore in Nederland met Europees verlof. Op 26 juli kwam mevrouw A. Zwanenburg-Huisman met haar drie kinderen uit Aba in Nederland aan. Uit Singapore kwam het bericht van een blijde gebeurtenis in het gezin van de heer en mevrouw Strijker-Klaij, waar op 29 juli een dochter, Mea Elisabeth Brigitte, werd geboren. Op 4 augustus arriveerde mevrouw W. D. M. Koenraad-Kostermans met haar zoontje uit Freetown in Nederland. Ir. H. Hensel reisde op 7 augustus met zijn gezin terug naar Aba. Op 9 augustus vertrok mevrouw W. van Breukelen-Tent met haar drie kinderen naar Lagos. Mevrouw G. Geerse-van der Hoef reisde op 16 augustus naar Freetown. Op 17 augustus stapte de heer Ch. Bussmann met zijn gezin in Antwerpen op de boot voor de terugreis naar Léopoldville. 19

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 21