Heineken-feest op het Amstelveld De viering van het 66ste lustrum van de universiteit van Amsterdam, waarover wij eerder reeds schreven, vond haar hoogtepunt op het Amstel veld, dat was omgetoverd tot een Latijns-Amerikaans vermaakcentrum. Heineken was er (zie de foto rechtsonder) met een grote stand, die werd geëxploiteerd door de heer Epstein van Heineken's Hoek in Amsterdam. De opening van het Amstelveld werd verricht door Z.K.H. prins Bernhard, die vergezeld was van de prinsessen Beatrix en Irene. Na afloop van de openingsplechtigheid brachten de hoge gasten een bezoek aan onze stand, waarbij zij zich enige tijd met de heer en mevrouw Epstein onderhielden. Behalve in onze stand werd verder in nagenoeg alle amusementsinrichtingen op het Amstelveld Heineken geschonken. Ondanks het slechte weer liet de omzet niets te wensen over: er moesten gedurende dit feest enkele honderden vaten worden aangevoerd, om aan de vraag naar ons bier te kunnen voldoen. Ook op het gebied van de reclame was Heineken alom tegenwoordig, wat de studenten op een zeker ogenblik aanleiding gaf tot de volgende opmer king: „Het is geen studentenfeest, maar een Heineken-feest!" Tot slot willen wij graag nog een pluim op de (Zuidamerikaanse) hoed steken van ons personeel, dank zij wiens activiteiten en vaak grote inspan ningen alle Heineken-zaken prima zijn verlopen. Linksboven: Prins Bernhard, tijdens zijn bezoek aan onze stand, in gesprek met de heer en mevrouw Epstein. Boven: Een van onze afneemsters, me vrouw Van Wijngaarden (links) met haar buffetjuffrouw. Dat het drinken van een glas bier hongerig maakt, blijkt wel uit de foto. Linksonder: Voortdurend moesten fusten worden aan- en afgevoerd. Onder: Een „rustig" gezicht op onze stand op het Amstelveld.

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 17