Na afloop reikte de bedrijfsleider van Rotter dam, ir. Wanschers, aan commandant Smit van de winnende ploeg de eerste prijs, een vernikkelde straalpijp, uit. De bedrijfsleider, die uit zijn kantoortje (links) gered en naar buiten gebracht moest worden (rechts). De winnende ploeg. aan te denken en alle maatregelen op de juiste wijze uit te voeren. Van elke brouwerij namen twee ploegen aan de wedstrijd deel en wel in de volgorde: 1. Amsterdam (le ploeg) 2. Den Bosch (le ploeg) 3. Rotterdam (le ploeg) 4. Amsterdam (2e ploeg) 5. Den Bosch (2e ploeg) 6. Rotterdam (2e ploeg) Als „lest best" kwam ten slotte ploeg 6 (Rotterdam, 2) met 157V2 punt als winnaar uit de bus. De volledige uitslag luidt: 1. Rotterdam (2) 157V2 pt. 2. Den Bosch (1) 147 pt. 3. Rotterdam (1) 1421/2 pt. 4. Amsterdam (1) 109V2 pt. 5. Den Bosch (2) 108 pt. 6. Amsterdam (2) IOOV2 pt. De voorbereidingen, het wedstrijd object, de opdracht enzovoort, zijn uitgevoerd door het hoofd van de Bedrijfszelfbescherming te Rotter dam, de heer J. van Roon, in samenwerking met de gemeente lijke brandweer. De heer J. A. Bruinse, adjunct-hoofdman van de gemeentelijke brandweer, fungeer de als hoofd van de jury. Na afloop van de wedstrijd was er een gezellige bijeenkomst in de raadskelder. Nadat de heer Bruinse nog een korte toelichting had ge geven, reikte de bedrijfsleider van Rotterdam, ir. Wanschers, de prij zen uit, een vernikkelde straalpijp als wisselprijs voor de winnende ploeg en een plaquette als herinne ring aan deze eerste ontmoeting voor de overige teams. Het ligt in de bedoeling deze onderlinge brandweerwedstrijd ieder jaar te doen plaatsvinden.

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 8