DE PUZZELHOEK In verband met de vakanties verschijnt in dit nummer veen nieuwe opgave. Wel zij nog vermeld, dat de win naars van de Dubbele Puzzel na loting als volgt zijn aangewezen J. Boerewinkel, Rotterdam J. van Straten, Singapore J. Sluyter, Amsterdam Allen proficiat! De oplossing van de Dubbele Puzzel luidde: Heel veel goed werk gaat teloor doordat er beetje meer aan gedaan werd. Keiler niet een E. H. Elarriman E X C A V A T E U R H E K S E N T 0 E R L A R y N Gr I T I S H A R T J E S D A Cr A L E X A N D R IJ N Cr R A s W E D U W E R I T A R D A N D 0 R 0 E T S J B A A N S T A I N D E W E Cr I M F E D I M E N T M 0 B I L 0 F 0 0 N P E R I C U L E U S A L P I N 0 M U T S N A T I V I T E I T P A N T H E I S M E FOTORAADSEL Tijdens de vakantie van onze gewaardeerde puzzel redacteur, de heer Keiler, heeft de redactie zijn taak voor een keer overgenomen, teneinde de „piekeraars" onder u in de gelegenheid te stellen ook in de vakantie hun krachten te beproeven op een probleem, dat u deze keer in de vorm van een Fotoraadsel wordt voorgezet. Op de hierbij geplaatste foto ziet u een aardige juffrouw en een baardige meneer, die zich vertwijfeld afvraagt hoe hij bij zijn „kleintje" pils moet komen. Gegeven: Eén vergroting, waarop twee kleine mensen bij een groot glas Heineken staan afgebeeld. Gevraagd: Uit hoeveel opnamen heeft de fotograaf deze vergroting samengesteld. (Het vergroten zelf dus niet meetellen!) Uw oplossing dient u deze keer te zenden aan de redac tie van Vers van 't Vat, Rotterdam, uiterlijk 24 augustus 1962. Voor dit Fotoraadsel wordt een prijzenbon van 7,50 beschikbaar gesteld. Zijn er meer goede oplos singen, dan zal het lot de winnaar aanwijzen. Vanzelfsprekend zijn onze amateurfotografen van deel neming uitgesloten, zij hebben hun fotowedstrijd (zie pagina 34), waarin mooie prijzen zijn te verdienen. Getrouwd: Amsterdam: 5-6-62 E. Fortuin, verkoopsecr., met mej. A. Bijl. 5-6-62 mej. M. Geurts, serveerster, met F. van Teeseling Rotterdam: 17-5-62 mej. G. Klos, kantine kantoor, met G. Heukels 30-5-62 B. Snoek, ziederij, met mej. A. v. Krimpen 30-5-62 mevr. G. W. M. Izaks, techni sche inkoop, met E. Went 6-6-62 H. J. M. Couwenberg, afdelings chef in opl., met mej. J. G. J. M. H. Mulders 7-6-62 G. j. Smit, afdelingschef in opl., met mej. P. Verheul Geboren: Amsterdam: 18-5-62 Eline, dochter van P. Vonk, be drijfsbureau 24-5-62 Sylvia, dochter van J. Spanjer, machinekamer 4-6-62 Elisabeth, dochter van W. Reint- ke, fin. econ. afd. buitenland Rotterdam: 18-5-62 Hendrik H., zoon van G. Dek ker, emballage 23-5-62 Frank, zoon van M. v. d. Most, budgettering 3-6-62 Johanna PI., dochter van G. J. Vermeer, boekhouding Den Bosch: 17-6-62 Franciscus M. L., zoon van F. L. A. Adriaansen, montage Diploma's: Rotterdam: Mej. H. M. Verhoef, mech. afd., slaag de op 16-5-62 voor het diploma machi- neschrijven. Op 9-6-62 is mej. C. A. Ponjée, telefoon centrale, geslaagd voor het diploma spreekvaardigheid Duits. Diversevaatjes (Gratis advertenties van en voor het personeel. Opgaven indienen bij de redactie, Rotterdam, onder vermelding van naam, brouwerij, tele foonnummer cf (tevens) het volledige huis adres). Te koop: Lambretta-scooter, 150 cc, bouwjaar 1961, voorzien van alle accessoires, motorisch en uiterlijk in prima staat; prijs 950, J. Ph. van Geel, toestel 169, Rotterdam. 41

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 43