R.L.T.C. „Heineken I" kampioen en gepromoveerd naar de 1ste klasse overgaan. De gouden plak werd ver diend door de heer R. L. Bakker met 128 strafpunten. De tweede prijs was voor de heer J. Reiss met 134 straf punten en de derde prijs ging naar de heer R. Sporrel jr. Voor deze drie winnaars werden bovendien nog en kele fraaie prijzen ter beschikking gesteld door enkele firma's. De „schlemiel-prijs" werd verdiend door de heer Noordeloos, die, hoewel hij het grootste aantal strafpunten behaalde, een bijzondere prestatie leverde door het eerste gedeelte van de rit bijna tweemaal te rijden. Al met al een geslaagde dag. Bij een volgende rally hopen wij nóg meer deelnemers te mogen inschrijven. In ieder geval: Tot de volgende rit enBROM SPORTIEF! De Vries Wat we in stilte gehoopt hadden is werkelijkheid geworden. Het 1ste team is kampioen geworden van de 2de klasse afdeling B van de zaterdagmiddag competitie. De laatste wedstrijd tegen R.O.V.S. 9, gehouden op 2 juni j.l., werd gewonnen met 41, van welke wedstrijd ik hierbij nog een kleine terugblik geef. Voor de aanvang maakte de heer Bruggeman (redacteur van „Vers van 't Vat") een kampioensfoto, waarvoor wij hem op deze plaats nogmaals hartelijk bedanken. Het dames-enkelspel werd door mej. Betty Lodders gewonnen met 97 75. Een partij, die ruim 2 uur duurde. Betty heeft een mooie natuur lijke slag, geeft goede lengte aan de ballen, maar heeft te weinig variatie in haar spel. Dit wat meer toegepast en haar partijen zouden sneller be slist kunnen worden. Het heren-enkel werd gewonnen door de heer Bep van Ginneke met 63; 61. Zijn tegenstander was niet zo sterk, was wel beweeglijk, had een snelle reactie en goed voetenwerk; hierin gaven zij elkaar niets toe. De grotere routine en vastheid op slagen van Van Ginneke beslisten deze partij in nog geen uur. Het gemengd dubbel, mej. Cobie Kleyngeld de heer Hennie van Houweninge, speelde hun tegenstan ders volkomen weg 6160. Deze combinatie heeft in de afgelopen com petitie voortreffelijk gespeeld, geen enkele partij verloren. Mijn compli ment! Het heren-dubbel werd gewonnen met 62; 75. In de 2de set ging er iets bij Van Ginneke mis. Het lukte niet meer. Eenvoudige ballen werden „uit" geslagen of gingen te gen het net. Partner Van Houwe ninge ging hierdoor ook onzeker spe len. Bij een achterstand van 41 kwam opeens de ommekeer. Alles lukte weer en de achterstand werd omgezet in een 75 overwinning. Het dames-dubbel werd jammer ge noeg verloren in 3 sets 64; 36; 46. De dames speelden te veel ach ter in het veld en zochten veel te weinig het net op. Wat vooral in de 3 de set naar voren kwam was het ontbreken van de echte wedstrijdmen taliteit. De tegenstandsters hebben hiervan geprofiteerd met het boven genoemde resultaat. Na afloop werden in de kantine door mej. Marleen Schönberger namens de tennisvereniging aan de dames bloe men aangeboden en kreeg ieder van de P.U.R. een aardige attentie. (Een en ander ging vergezeld van een aar dig speechje van Marleen). Hieronder geef ik nog de uitslagen van de laatste 3 gespeelde wedstrijden met de eindstand. 19 mei Heineken IVice Versa 3 50 26 mei D.D.H. 7Heineken I 14 2 juni R.O.V.S. 9Heineken I 14 games gesp. gew. verl. v t punten Heineken i 6 5 1 23 7 10 Vice Versa 3 6 3 3 10 20 6 R.O.V.S. 9 6 2 4 15 15 4 D.D.H. 7 6 2 4 12 18 4 Het 2de team eindigde met 3 ge wonnen en 3 verloren wedstrijden op een gedeelde 2de en 3de plaats. Heus Het kampioensteam. V.l.n.r. de heer G. A. van Ginneke (captain), mej. G. E. Lodders, mej. J. M. Kleyngeld en de heer H. van Houweninge. geen slecht resultaat als men nagaat, dat dit team geheel nieuw van op stelling was. Volgend seizoen hopen we ook dit team zo sterk mogelijk te maken Rest mij nog alle supporters(sters) te danken voor hun belangstelling, die zij zowel bij de wedstrijden van het lste als van het 2de team hebben getoond. Na het behalen van het kampioenschap 2de klasse B, is op zaterdag 23 juni j.l. te Krimpen a/d IJssel de promotiewedstrijd gespeeld voor een plaats in de eerste klasse, tegen de kampioen van de 2e klasse D, Krimpen 3. Laten wij het eerlijk bekennen, wat wel gehoopt, maar niet verwacht werd, de wedstrijd is gewonnen en wel met 41. Het volgend seizoen speelt Heineken I dus in de eerste klasse. Een prachtig besluit van een voor ons succesvol seizoen! De wedstrijd is tegen de verwachting gens de team-genoten de beste single in tamelijk snel gewonnen. Het heren- door hem in dit seizoen gespeeld, enkelspel, waarmede de wedstrijd een Het dames-enkel door Betty Lodders aanvang nam, werd door Van Gin- met 63; 62 gewonnen, is een neke gewonnen met 63; 60. Vol- strijd met mooi gaaf spel geweest. 35

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 37