Onze Rotterdamse gepensioneerden trokken er weer op uit Gaarne ruimen wij hieronder een plaatsje in voor de aan de directie gerichte dank betuiging van een der deelneemsters aan de bustocht. Door deze wil ik u even vriendelijk bedanken voor de prachtige touringcar- tocht naar „De Hoge Veluwe", die ik woensdag 6 juni jl. met mijn broer en reisgenotendoor u ons aangeboden, heb mogen meemaken. Mede door het prachtige, mooie weer is het een onvergetelijke dag geworden. Ook aan de leiders en allen, die hebben meegewerkt, niemand uitgezonderd, om die dag gezellig te maken, mag een woord van dankbaarheid niet ontbreken." Mej. D. C. v. d. Hagen. Bij de foto's. Rechtsboven: Op het terras van „De Koperen Kop". Rechts en links: Ontmoe tingen tussen oude bekenden. Rechtsonder: Het vertrek van „De Hoge Veluwe". Links onder: In afwachting van het diner. Begunstigd door stralend zomerweer maakten de gepen sioneerden van onze Rotterdamse brouwerij woensdag 6 juni jl. weer hun jaarlijkse uitstapje. Het was dit jaar de negende maal dat dit evenement voor onze oude garde werd georganiseerd. Opnieuw was de keus ge vallen op een bustocht met deze keer als doel het na tionale park „De Hoge Veluwe". Zes bussen voerden het gezelschap, ruim 260 man sterk, door het steeds wisselende landschap (wat is ons land toch mooi!), naar het in het nationale park gelegen restaurant „De Ko peren Kop". Daar wachtte de koffie-met-gebak, die buiten, op het terras tussen de bomen, werd geserveerd. Na anderhalf uur toeven temidden van het natuurschoon van „De Hoge Veluwe", klom men weer in de bussen, die het gezelschap door weer andere, mooie streken naar Scherpenzeel brachten. In hotel „Boschzicht" werd lang en gezellig getafeld, waarna het weer tijd was om huiswaarts te keren. In kantine Hollandia had men intussen alles in gereedheid gebracht voor het gezellig samenzijn-na-afloop (met muziek van „onze" welbe kende Joop van Bergen), waarmee deze hoogtijdag voor onze oude garde werd besloten. 33

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 35