Afscheid J. Duvaloois en C. Barbiers Personalia buitenland Na een diensttijd van op één jaar na een halve eeuw nam de heer J. Duvaloois op 18 mei j.l. afscheid van de Rotterdamse brouwerij. Gedurende het grootste gedeelte van zijn 49 dienstjaren is de heer Duvalois in de wortkoeling werkzaam geweest. Tijdens een bijeenkomst in kantine Hollandia werd de heer Duvaloois toegesproken door de heer Vol, die hem vervolgens namens de collega's een cadeau onder couvert overhandigde. Wij wensen de heer Duvaloois. die na zijn pensionering voor een jaar naar de Verenigde Staten is vertrokken, met zijn vrouw nog vele goede jaren in gezondheid toe. Op 30 mei 1962 nam de heer C. Barbiers, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, afscheid van zijn collega's te Amsterdam. Gedurende 37 van de 42 dienstjaren, die hij op dat moment had volbracht, werkte hij als kasloper, de laatste jaren op de boekhouding. Op een druk bezochte receptie werd de heer Barbiers door de heer Nijman toegesproken, die hem namens zijn collega's een ets van de Westertoren aanbood. Ook de heer Barbiers en zijn vrouw wensen wij nog vele goede pensioenjaren toe. Op 18 april arriveerden de heer Ch. Buss- mann en zijn gezin met verlof uit Léo- poldville in Antwerpen. Ir. J. Lens van Rijn droeg op 1 mei zijn taak als General Manager van Nigerian Breweries Ltd. over en vertrok korte tijd later met verlof naar Europa. Een blijde gebeurtenis vond plaats in het gezin van de heer en mevrouw Van Breu- kelen-Tent, waar tijdens hun verlof in Nederland op 20 mei een dochter, Carla, werd geboren. Op 23 mei vertrok de heer W. A. Sten- fert naar Kaduna, waar hij als afdelings chef in dienst trad van Nigerian Brewe ries Ltd. De heer J. H. Kreuger vertrok op 25 mei met zijn gezin uit Léopoldville voor het doorbrengen van hun Europese verlof. Op 26 mei reisde de heer E. K. P. Da niel met zijn gezin uit Caracas met verlof naar Europa. Mevrouw P. C. W. Koopman-van Leeu wen vertrok op 27 mei met haar drie kinderen per „Willem Ruys" naar Sin gapore. Op 30 mei arriveerde mr. E. C. Kettner uit Cairo op Schiphol. Zijn echtgenote was reeds enige tijd eerder in Nederland aangekomen. Eveneens op 30 mei kwam de heer G. H. U'enberg uit Cairo in Nederland aan. Ook mevrouw Ulenberg was haar man reeds vooruit gereisd. Na beëindiging van zijn verlof vertrok de heer H. van Breukelen op 31 mei weer naar zijn standplaats Lagos. In verband met uitbreidingen van de brouwerij te Boma vertrok de heer D. Handbeuekers op 31 mei daarheen. Zijn gezin volgde hem op 12 juni. Op 3 juni reisde mevrouw G. C. van Tricht-Hendriks naar Kaduna, waar haar man werkzaam is bij de montage van de nieuwe brouwerij. De heer C. Ham vertrok op 7 juni met zijn gezin naar Milaan ter voorbereiding van het Taranto-project. Op 8 juni reisde de heer E. R. Meijers met zijn gezin uit Lagos met verlof naar Nederland. Na een genoten kort verlof vertrok de heer W. Grethe op 14 juni weer naar Stanleyville. Op 19 juni vertrok de heer R. J. Hay- thornthwaite naar Singapore, waar hij enkele bedrijfsleiders zal gaan aflossen. De heer C. G. van Meel reisde op 21 juni met zijn gezin naar Aba, na be ëindiging van hun Europese verlof. DANKBETUIGINGEN Wij bedanken langs deze weg nogmaals directie, bedrijfsleiding, chefs, bazen, collega's en vrienden voor hetgeen zij voor ons hebben gedaan. Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden. FAM. J. DE HAAN. FAM. L. B. VAN BEUZEKOM Gaarne wil ik, ook namens mijn vrouw, mijn dank betuigen aan directie, bedrijfsleiding, chefs, bazen en collega's voor alles wat wij op de dag van mijn jubileum mochten onder vinden. C. MOLIJN. Ook namens mijn vrouw dank ik directie, be drijfsleiding, chefs en collega's voor de bij mijn 40-jarig jubileum ondervonden belangstel ling en voor de cadeaus, die ik bij die gelegenheid mocht ontvangen. C. BEER. Het is mij een behoefte, mede namens mijn vrouw, directie, bedrijfsleiding, chefs, bazen en collega's te danken voor de bij mijn jubileum ondervonden belangstelling en voor de geschenken, die wij mochten ontvangen. H. WORM. Mede namens mijn vrouw zeg ik gaarne dank voor de door de heer Wanschers gesproken woorden en het cadeau onder couvert, dat ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. Tevens wil ik mijn Haagse collega's danken voor de prachtige televisie tafel en de heren Gevers en De Wit voor de tot mij gerichte woorden. De buitengewoon gezellige avond, die hierop volgde, zal nog lang in mijn herinnering blijven. J. VAN EYK. Hiermede betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank voor de belangstelling, ondervonden bij mijn 40-jarig jubileum. J. GROOS. Voor de belangstelling, de bloemen en ge schenken ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum betuig ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, aan directie, bedrijfsleiding, bazen en collega's mijn hartelijke dank. J DE JONG. Van deze gelegenheid maak ik gaarne gebruik om, ook namens mijn vrouw, directie, bedrijfs leiding, chefs en collega's, alsmede de af deling emballage hartelijk te danken voor de belangstelling bij mijn 40-jarig jubileum en voor de geschenken, die ik bij die gelegen heid mocht ontvangen. J. J. VAN DER WIEL. Mede namens mijn vrouw dank ik allen die, bij mijn afscheid, op enigerlei wijze blijken van belangstelling hebben gegeven. C. BARBIERS. Nogmaals wil ik, mede namens mijn vrouw, danken voor de belangstelling, die ik bij mijn afscheid mocht ondervinden en voor het ge schenk, dat ik bij die gelegenheid mocht ontvangen. J. DUVALOOIS. Gaarne maak ik van de gelegenheid gebruik om, mede namens mijn vrouw en kinderen, directie, bedrijfsleiding, bazen van Amster dam, Den Bosch en Rotterdam, collega's en allen, die op enigerlei wijze tot het welslagen van mijn 25-jarig jubileum hebben bijgedragen, te danken. Tevens vriendelijk dank voor de cadeaus onder couvert en de telegrammen. J. P. DAHLHAUS. 32

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 34