HET KONINKLIJK STAL DEPARTEMENT VOETBALDE TEGEN HEINEKEN AMSTERDAM Tijdens het zilveren huwelijksfeest van H.M. de Ko ningin en Z.K.H. Prins Bernhard heeft Heineken Am sterdam weer de eer gehad het personeel, de rijtuigen en paarden van de Koninklijke stallen te mogen huis vesten. Bij die gelegenheid is bij het bestuur van de voetbal vereniging van het Koninklijk Stal Departement het denkbeeld opgekomen om elkaar ook eens buiten de dienstsfeer te ontmoeten om de onderlinge goede be trekkingen te onderstrepen. Men stelde voor om op een zaterdag een tweetal vriend schappelijke voetbalwedstrijden te spelen. De heer Hol lander, voorzitter van de H.B.B.A. en de heer Smit, penningmeester, hadden hier wel oren naar. A.F.C. bleek bereid zijn veld ter beschikking te stellen en zo kwam de ontmoeting tot stand op zaterdag, 9 juni. De K.S.D.'ers waren met hun echtgenoten en verloofden per bus naar Amsterdam gekomen, waar ze door onze directeur, de heer Van de Griendt, de heer d'Artillac Brill en de bestuurders van de sport- en ontspanningsvereniging H.B.B.A. welkom werden ge heten. De gasten werden begeleid door hun chef, de koetsier-majoor, de heer Lammers. De heer Van de Griendt verrichtte de aftrap bij de eerste wedstrijd tussen de tweede elftallen, die sportief en geanimeerd verliep. Uitslag 11. Boven: De beide eerste elftallen. Rechts: De beide tweede elftallen. De heer Van de Griendt verrichtte de aftrap. Daarna kwamen de eerste elftallen in het veld. Ook deze wedstrijd had een levendig en prettig verloop, maar thans toonden de gasten zich veel produktiever dan onze mensen. Met 41 voor K.S.D. blies de scheidsrechter het eindsignaal. Een gezellige broodmaaltijd met een biertje in de kantine besloot de geslaagde dag, echter niet nadat de afspraak was gemaakt om op 25 augustus een nieuwe ontmoeting in Den Haag te hebben. Als extra attractie voor onze spelers zullen zij een bezoek aan de koninklijke stallen kunnen brengen. Vóór de aftrap. De heer Van de Griendt in ge sprek met de aanvoer ders van de beide tweede elftallen; derde van links de scheidsrechter, de heer Hollander. 27

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 29