voor de organisatie en stelde de ambitie van de vele personeelsleden voor de sport in het algemeen, op hoge prijs. Hij waardeerde het ten zeerste dat het bestuur van de personeelsvereniging zulk een nauw overleg met de directie had gepleegd. Vervolgens dankte hij de wedstrijdleiding voor haar moeilijke taak om een goede regeling van de onderlinge wed strijden tot stand te brengen. Hierna maakte de heer Kloppenburg de eindresul taten bekend, die door de drie brouwerijen in de diverse takken van sport waren behaald. Ten slotte bracht hij namens de directie hulde aan de personeelsverenigingen van de drie brouwerijen, waarna hij overging to»t het uitreiken van de prij zen. De heer Van Houweninge van Rotterdam ont ving uit handen van de heer Kloppenburg de Astrid-wisselbeker alsmede de oorkonde, die bij deze beker behoort. Ten aanzien van de wisselbeker is bepaald, dat de brouwerij, die de beker in totaal 5 maal heeft ge- Na de prijsuitreiking sprak de heer Oosterbroek uit Rotterdam nog een kort woord. Hij wenste de Rotterdamse ploeg geluk met haar overwinning en dankte alle spelers voor hun moeite, die zo fraai Behalve de wisselbeker mocht de heer Van Houweninge ook een kristallen coupe in ontvangst nemen. was beloond. Volgend jaar hoopte hij de Amster damse en Bossche sportlieden in Rotterdam te zien voor de vierde interbrouwerij-ontmoeting. Als laatste spreker beklom de heer Stap het spreek gestoelte. Hij bracht de Bossche personeelsvereni ging dank voor de organisatie van deze sportdag, die door zulk mooi weer begunstigd was geweest. De heer Stap excuseerde het ontbreken van een Am sterdams judoteam, doch het bestuur van de Am sterdamse personeelsvereniging zal al het mogelijke doen om het volgend jaar, wat dat betreft, waardig voor de dag te komen, zo beloofde hij. Hierna brak een ware feestvreugde onder de aan wezigen los en de Bossche „Heineken Stars" hebben door hun „meeslepende" muziek een groot aandeel in het welslagen van de verdere feestavond gehad. Om goed half elf vertrokken de Amsterdamse en Rotterdamse bussen en bleven de Bosschenaren nog geruime tijd bij elkaar, totdat ook voor hen het uur van „afzwaaien" was gekomen en zij, de een meer, de ander minder, vermoeid naar huis gingen. De heer Stap ontvangt uit handen van de heer Van de Ven de 2e prijs. wonnen, in het definitieve bezit daarvan wordt ge steld. Deze bepaling is o.m. opgenomen in genoem de oorkonde. Behalve de fraaie wisselbeker ont ving de heer Van Houweninge uit handen van de heer Van de Ven nog een coupe van kristal, aange boden door Brasserie Leopold te Brussel. Op verzoek van de chef d'équipe van Amsterdam de heer Hollander, nam de heer Stap de 2e prijs voor Amsterdam in ontvangst, welke bestond uit een beeldengroep, voorstellende de visvangst (La pêche). Deze prijs was aangeboden door de brouwe rij te Léopoldville (Bralima-Kongo). De 3e prijs voor Den Bosch, een bronzen Benin- beeldje, aangeboden door de brouwerij te Lagos (Nigerian Breweries Ltd., Lagos) v^erd aan mej. Van Uden en de heer Sikking ter hand gesteld en met grote belangstelling bekeken. Mej. Van Uden en de heer Sikking bekijken de door Den Bosch behaalde 3e prijs. 17

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 19