Ook dit jaar was Meijer (Amsterdam) weer een gevreesde tegenstander. KLAVERJASSEN Bij het klaverjassen heeft Rotterdam, evenals bij het bridgen, voortdurend de leiding gehad, terwijl er, vooral in de 2e en 3e ronde, tussen Amsterdam en Den Bosch een felle strijd om de tweede plaats gaande was. Bekijkt u de onderstaande (tussen)- standen maar: le ronde 2e ronde eindstand Rotterdam 12.950 25.619 39.021 Amsterdam 12.050 23.434 35.463 Den Bosch 11.066 23.226 34.583 De eer voor de koppels met de hoogste scores gaat deze keer naar Grimme Sr.-Moonen (Rotterdam) met 5.663 punten, Bolsius-Van Osch (Den Bosch) met 5.467 punten en Hoogmoed-Lockhorst (Rot terdam) met 5.444 punten. De uitslag zou wellicht een ander beeld te zien hebben gegeven, indien ook de Amsterdammers in hun interne competitie tot het zg. Rotterdams kla verjassen waren overgegaan. Op de Interbrouwerij Het koppel Grimme Sr. (links) Moonen behaalde de hoogste score, 5.663 punten. swingers" plaats. De tafeltennissers waren over de accommodatie best te spreken: goed licht, een flinke ruimte en de gelegenheid om geconcentreerd te spe len. Er is enthousiast en sportief gespeeld en fel ge vochten voor de overwinning. In tegenstelling tot de ontmoeting vorig jaar waren nu de krachtsver houdingen nagenoeg gelijk, getuige de vele partijen, die in drie sets werden beslist en gezien ook de uit slagen, die in plaats van 64 „voor hetzelfde geld" ook 55 hadden kunnen luiden. Opmerkelijk was in deze ontmoeting het taaie verweer van een der „senioren", die met zijn letterlijk uitgerekende spel voor menige jonge speler een zware kluif bleek te zijn. Ondanks het geringe krachtsverschil sloeg de balans Wedstrijdleider Kop in actie. ten slotte door in het voordeel van Amsterdam, dat zijn twee wedstrijden allebei won. Den Bosch werd tweede en Rotterdam eindigde op de derde plaats. De uitslagen van alle partijen gaven ten slotte de volgende eindstand te zien: Den Bosch-Rotterdam 64. Den Bosch-Amsterdam 46. Amsterdam-Rotterdam 6—4. Bij het klaverjassen werden weer heel wat punten binnengehaald. 15

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 17